0
clear
  • 1pcs 89316M 89316 80x140x36 Удар лежишта Axial цилиндрични валчести лежишта Ролери и кафез собранија Axial имајќи подлошки
  • -20%
  • -20%
1pcs 89316M 89316 80x140x36 Удар лежишта Axial цилиндрични валчести лежишта Ролери и кафез собранија Axial имајќи подлошки

1pcs 89316M 89316 80x140x36 Удар лежишта Axial цилиндрични валчести лежишта Ролери и кафез собранија Axial имајќи подлошки

DEN 3408.00

Достапност
Производот е достапен


Ролери цилиндрични удар лежишта Модел : 89316 M Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 80 мм OD (надворешен дијаметар) : 140 мм Ширина/Висина/Дебелина : 36 mm Количина : 1 buc Еднаков : 89316 Axial цилиндрични валчести лежишта се состојат axial ролери цилиндрични и кафез собранија К,
домување лоцирање подлошки ГШ и вратило лоцирање подлошки WS.
На лежишта имаат многу ниска axial дел висина,
висок капацитет,
висока цврстина и можат да поддржат axial сили во една насока.
На кафези се изработени од Месинг.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

Кон својствата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
89316M
Материјал:
имајќи челик
Бренд Име:
MOCHU

Производи во категоријата

LUPULLEY 2 ПАРЧИЊА Круг Линеарна Имајќи 20 / 25 / 30мм Долго Тип LMF20 / 25 / 30 LUU LMF20 / 25 / 30 UU Челик Страната Линеарна Има

Бесплатен превозот 10 X14 X8mm HF101408 / HF1008 Еден Начин Подготвени Куп Игла Имајќи / Спојки школка тип за лична р

Име На Производ : Длабоко Ритам Топката Имајќи;Модел Бр : 6001 ZВнатрешен Дијаметар : 12mm / 0.47";Надворешниот Д

Висок квалитет на 10 КОМПЈУТЕРИ SMF104 ZZ Лежишта MF104 ZZ Нерѓосувачки Челик Flanged Лежишта SMF104 ZZОвој вид на произ

Игли валчести лежишта, без внатрешен прстенТочка БР : NK08 / 16Големина : 8x15x16mmМатеријал : имајќи челикMOQ : 50pcs

Точка Бр : R25 ZZТип : Инчен длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 3.175mmx7.938mmx3.571mmПрецизност Оценка : ABEC1Затв

Минијатурни подготвени куп игли валчести имајќиПредмет : HK1714Големина : 17x23x14 mmMOQ : 50pcs / многу *** СЛИКА Е ПР

Име на производ : Топка имајќи челик Дијаметар : 3.5 mm / 0.4 cm Цврстина ниво : 61 66 име на Производ : Топка имај

Бесплатен Превозот 20 PCS 6252 RS( 5x16x5 MM) ABEC3 Минијатурни Топката Лежишта 625 2 RS мотор Лагери

Точка Бр : S623 ZZТип : Длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 3мм x10mm x4mmПрецизност Оценка : ABEC5Затворен Случ

Точка бр : 605 ZZВнатрешен дијаметар : 5 mmНадворешниот дијаметар : 14 mmВисина : 5 mmПрецизност : ABEC5Вид : Еден ред

Игли валчести лежишта, без внатрешен прстенТочка БР : NK07 / 12 TNГолемина : 7x14x12mmМатеријал : имајќи челикMOQ : 50

Минијатурни игли валчести лежишта, без внатрешен прстенТочка БР : NK5 / 10 TNГолемина : 5x10x10mmMOQ : 50pcs / многу ***

Минијатурни подготвени куп игли валчести имајќиПредмет : HK1614Големина : 16x22x14 mmMOQ : 100pcs / многу *** СЛИКА Е П

Игли валчести лежишта, без внатрешен прстенТочка БР : NK07 / 10Големина : 7x14x10mmМатеријал : имајќи челикMOQ : 50pcs

Висок квалитет на 50 КОМПЈУТЕРИ SMF106 ZZ Лежишта MF106 ZZ Нерѓосувачки Челик Flanged Лежишта SMF106 ZZОвој вид на произ

Бесплатен превозот За UTV CF500 CF600 CF800 CF188 CFX6 DAC3055 W авто Тркала двоен ред Лого, DAC3055 W внатрешен дијаметар е 30м

Супериорен квалитет Бесплатен Превозот 12 PCS 624 ZZ P6 4x13x5 MM Жица Машина за Сечење Минијатурни Топката Лежиш

Ново !!!10 PCSТопката Лежишта 18307LBLU6190318 RSГолемина : 18mm X 30мм X 7mmМодел 18307LBLU Димензии Понесе (d) 18 мм Дијаметар (D)

Бесплатен Превозот 11 PCS 623 ZZ (3x10x4 MM ) ABEC3 Минијатурни Топката Лежишта 623 ZZ

Модел 6805 N2 RS Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 25 Надворешниот Дијаметар(D) 37 Ширина (Б) 6 Печати Тип 2 RS (Д

Висок квалитет на 10 КОМПЈУТЕРИ SF608 ZZ Лежишта F608 ZZ Нерѓосувачки Челик Flanged Лежишта SF608 ZZ(8*22*7)

Карактеристики : Погоден за мебел, хардверски додатоци, мобилни врата, стакло лизгачки врати, алуминиум

Игли валчести лежишта, без внатрешен прстенТочка БР : NK5 / 12 TNГолемина : 5x10x12mmМатеријал : имајќи челикMOQ : 50p

Точка бр : 6302 ZZВнатрешен дијаметар : 15 mmНадворешниот дијаметар : 42 mmВисина : 13 ммВид : Еден ред длабоко рит

Минијатурни подготвени куп игли валчести лежиштаТочка БР : NK06 / 10Големина : 6x12x10mmMOQ : 50pcs / многу *** СЛИКА Е

Please wait...