0
clear
  • 5d Diy дијамант сликарство крстот бод сон дијамант catcher слика сликарство rhinstones дијамант везови мозаик шема
  • -20%
  • -20%
5d Diy дијамант сликарство крстот бод сон дијамант catcher слика сликарство rhinstones дијамант везови мозаик шема

5d Diy дијамант сликарство крстот бод сон дијамант catcher слика сликарство rhinstones дијамант везови мозаик шема

DEN 239.52

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Големина:
30*40cm
Стил:
Модерна
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Материјал:
Смола
Pasting Област:
Делумно
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
сон catcher

Производи во категоријата

Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.Дали треба да се плати з

Ние ќе го реши проблемот.Производ Спецификите и Фото ШоуВнимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рам

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ангел е ракаДијамант тип : 2,5 mm Плоштадот ДијамантУпотреб

Ние секогаш проверете автомобил efully пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетув

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од

За Фото ОбичајТоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да

Сите се виси на diy дијамант сликарство на вашето семејство ."П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Дра

П : Колку време ќе можете да го испратите производи?A : почитувани, општо земено, ние ќе испрати пратката в

Мозаикот сликарство не HD слика.5 mm (како што се на Пиксели од сликата)."П : Дали дијамант вежба платно завр

Откако ќе имаат потреба или проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш.Совети : ве Молиме проверете в

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти Време на испорака :

Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail ,Ali Express Стандард на Превозот и e Packet Ако сакате да

Божиќ подарок diy дијамант сликарство Крстот Бод Кристал Дијамант везови целосна вежба Дијамант сликарс

Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.Пад На ПревозотИмаме Најдобар Ква

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Но купувачот треба плати се врати превозот Ако сликата е комплексен, мала

(пребарување "costom" во мојата продавница)П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?A :

Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinni

За ЕфектотПоголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм Ако сликата е комплексен, ма

Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа И ние ќе ви одгово

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ангел е ракаДијамант тип : 2,5 mm Плоштадот ДијамантУпотреб

За ЕфектотПоголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм Ако сликата е комплексен, ма

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу доб

П : Е овој производ полна со дијаманти?A : да почитувани,целата слика на плоштадот смола вежба .■DIY произв

Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везени 5 D Diy Цртан филм Дијамант Мозаик Слика Дијамант Божиќ Де

добредојдовте нашата продавницаНАШИОТ сите производи се фабрички директна продажбаИзберете шаблон Ти

Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати ние ќе ви испратиме

за големина на : големина е со големина на сликата, не големина на екранот, има некоја грешка (12 cm).Дијаман

5d Рубикова Коцка Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Accesorios Maquina Де Coser Бесплатен Превозот Дијамант Везови

Please wait...