0
clear
  • bls-чудо панк мода накит додатоци Трендовски Мулти-слој лист синџир крстот pendant Ѓердан подарок за љубител N561
  • -20%
  • -20%
bls-чудо панк мода накит додатоци Трендовски Мулти-слој лист синџир крстот pendant Ѓердан подарок за љубител N561

bls-чудо панк мода накит додатоци Трендовски Мулти-слој лист синџир крстот pendant Ѓердан подарок за љубител N561

DEN 124.32
DEN 74.00

Достапност
Производот е достапен


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА !!
Опис :
Материјал : алуминиум обложено со злато
Боја : како на сликата
пакет : 1set со opp вреќа
предмет : bls-чудо панк мода накит додатоци Трендовски Мулти-слој лист синџир крстот pendant Ѓердан подарок за љубител N561
Здраво, Драги Пријател
Добредојдовте во мојата продавница ,ние сме мило да услуга за вас .Сега ние се воведе нашата продавница за да сите firend :
ДАНОЧНИ/ царинска
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Се враќа
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
Зошто да го одберете нашата продавница :
Различни производи
Најдобра услуга

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
2cm
Пол:
Жените
Бренд Име:
bls-чудо
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
N561
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

comHKPOSTОколу 1520 денаwww.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.comКина Пост ВоздухОколу 1525

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+ СинџирБоја : како на сл

Романтични Ѓердани Жените Деликатна Ангелските Крилја Бисер Clavicle Синџир Ѓердан Мода Bijoux Femme Ѓердан Нак

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

1pcs многу,opp вреќа пакувањеве молиме видете на слика photoed од себеПревозот1.Услови на Испорака : Пред да нар

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

99 / многу многупарчиња / многу10pcs Гроздобер Сребро Хипи Мир Знак Шарм Изјава Јака Ѓердан Долг Синџир на

Ставка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Flapper Слоеви Бисери Gatsby Костим Булчински Ѓердан Големина : 1inch=2.54 см Синџ

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

Wel дојде до нашата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови н

12pcs Панк Стил Црна / Бела / Браун Главата Черепот Faux Yak Коска Pendant Ѓердан Накит за Подарок За Жена / Маж 1733inch

Pitbull pendant ѓердан е рачно изработени модни животинско ѓердан,тоа се прави на цинк легура Деликатни мода н

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓерда

Шопинг Белешка Ако цел Ако цел>$7 , Слободни Кина Пост Воздух Mail , 1545days Ако цел$150 , Слободни DHL / EMS / Федекс /

Добредојдовте На XIAO YONG Приказна 1.Ако нарачате, ние ќе ви испратиме малку подарок 2.Кога вашата цел е пове

Please wait...