0
clear
  • 1 Влакно AB Боја Јасно Очила Монистра 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm Круг Necklce Rondelle Spacer Шарм Монистра за DIY Изработка на Накит
  • -20%
  • -20%
1 Влакно AB Боја Јасно Очила Монистра 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm Круг Necklce Rondelle Spacer Шарм Монистра за DIY Изработка на Накит

1 Влакно AB Боја Јасно Очила Монистра 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm Круг Necklce Rondelle Spacer Шарм Монистра за DIY Изработка на Накит

DEN 162.72
DEN 114.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : стакло мушка Боја : како фотографија Надвор големина : 4mm / 6mm/ 8мм/ 10мм / 12mm Пакет : 1 влакно стаклени монистра

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
4mm 90pcs, 6mm 60pcs, 8mm 45pcs, 10mm 35pcs, 12mm 28pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ТОМ ЈАНГ
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
40g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
S0242
боја:
исто како фото
Marerial:
природен камен
Надвор големина:
4mm 6mm 8мм 10мм 12mm
Пакет:
1 starnd стакло мушка
Објектот:
влакно камен монистра
Тип:
круг стаклени монистра
Функција:
AB јасно монистра
Шема:
AB кристално стакло монистра
Стил:
хривнија стаклени монистра
Употреба:
монистра за diy изработка на накит

Производи во категоријата

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата цел е да обезбеди добра предмети и задоволн

50 Парче Lawngreen Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработен

Објектот Количинаизбор на вашата големина и цел количиниТочка Бр.Б.К.015Објектот МатеријалиглинаБоиИст

Круг Фацетирани Облачно Кварц Бисери, Природни Сива Облачен Gem Камен16 инчен / влакно 5 Насоки / многуПрои

250 Pcs Бронза на Ѕвонење мазна Спасување на Монистра се Вклопи во Европската Привлечност Нараквици тргов

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи Канада, Јапонија, Кореја, Малезиј

50 Парче Жолта Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработен

50 Парче Светло Сина Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изр

100 парчиња / многу Деца Ѓердан Оддел,Hallow Цвет,20 MM Пролет Боја Акрилик Шеќер Монистрадимензии : дијаметар 2

Објектот10 Парчиња Многу Був Форма Шарм Микро Отвори Монистра Шарм Ткаени Одлуки Хривнија DIY Монистра Acce

Teeny Заби 50pcs 10 / 12 / 15mm Круг Бонбони Бои Монистра бебе Teether Wolesale BPA Free Beads Teether Безбедно место за БебетоСилик

природата камен бисери на боја или ленти, а можеби и не е точно, како на сликата, ве молиме да се разбере 6.

Трговија на големо Љубов Срце Облик Природен Камен најголемиот Дел Лабава Spacer Монистра 11mm Пурпурна Кри

Топло Препорачувам ID : 6766Име : Европската Бренд 925 Sterling Silver Засекогаш Пријатели Љубов Шарм Монистра ги Со

99 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

Answer : ___________________________ NOTE : Случајно се Меша големини 2mm18mm,за 1000pcs,на нето тежина е 30gram ,не се брои тоа .Но, на

започнетекрајотТрговија на големо Индија Agat Природен Камен Круг Монистра За Накит Одлуки Кристал Мони

49 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 2roll 100mx0.Ако имате било каков проблем или да не биде задовол

Опис : Кога срцата на двајца луѓе, навистина се заедно, љубовта ќе има ограничување.

Име : Антички Стил На Дизајн МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 6x16x20mm , 1.6 mm ДупкаТеж

добредојдовте на нашиот Је Монистра продавницаКако да се целВе молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се на

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : како слики(за)Количина : 20set / многуПроизвод wieght : 650gМат

Политика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте

Јасно Kam Snap T5, kam јасно кадар, T5 јасно kam snapМатеријал : безбеден за пластични бебеГолемина : T5, наречен Голе

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен / златна Тибетската Сребро Цвет Кап

Please wait...