0
clear
  • 12 Професионални Мека Пастел, Моливи Дрво Кожа Боја Пастелни Бои Моливи За Цртање Училиште Lapices Де Colores Канцелариски
  • -20%
  • -20%
12 Професионални Мека Пастел, Моливи Дрво Кожа Боја Пастелни Бои Моливи За Цртање Училиште Lapices Де Colores Канцелариски

12 Професионални Мека Пастел, Моливи Дрво Кожа Боја Пастелни Бои Моливи За Цртање Училиште Lapices Де Colores Канцелариски

DEN 527.52
DEN 496.00

Достапност
Производот е достапен

Боја молив Главните карактеристики :
Со молив едноставност и vividness, може да се меша бојата,
Како традиционалните молив, но подобра контрола, може да се користи да се нагласи детали на сликата, можете да сува слика или влажни сликарство,
Но, исто така, со други медиуми совршен натпревар, по завршувањето на сликата на екранот ќе се појави слој на униформа во прав, четка полека четка тест,
Слика три-димензионален ефект постепено ќе се појави целокупната слика повеќе агилни, боја, молив и растворливи во вода, молив со употреба,
Сликата во целокупната слика врз основа на убавината на повеќе флексибилни свежи и три-димензионален ефект.
Топло Совет : Како кертриџ е релативно меки, не се залагаат голем молив острилка, на најдобрите употреба на индустриски ножеви, или ќе бидат случајно му наштети на рефил.

Кон својствата

Доведе Боја:
Обоени
Бренд Име:
ENGROSS PENART ЕП
Доведе Цврстина:
4B
Растворливи Или Не:
Pastille
Број На Модел На:
021

Производи во категоријата

Answer : ___________________________ Note : имаме Сина.Зелена,Розова,Црвена,Бела боја .Pls остави порака за бојата што сакате,

Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор Вие мора да му кажете ни ш

Состојба : НоваКоличина : 20 парчињаЗа 9pins цевка : RS1003 F3 A..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација Отп

Состојба : НоваКоличина : 20 парчињаЗа 9pins цевка : 12 AX7 12 AU7 ECC83..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолациј

S : 150cmМ : 157cmКупувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз

2017 Високо Квалитетни Пластични Англиски Правопис Азбука Писмо Игра Рано Учење Едукативни Играчки Детс

Дизајн : ЛОШ КОСА ДЕН Печатени БуквиМатеријал : 100% Полиестер Пред100% Најлон Мрежа Назад5panel капаЛесна Пен

SUNWAY ATV Quad Велосипеди Делови Чудак во Окното за CFMOTO CF625 X6 Мотор АТВ UTV Велосипед Делови Број : 0600041000

Тоа е покриен со тенок слој од полиуретан Спецификација : Точка име: Градите формуларот за Апликација :

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

СВАТ Воена Опрема Удар Надвор Војска Појас Мажите Тешки НИ Војник Борба Тактички Ремени Здрав 100% Најлон

Состојба : НоваКоличина : 50 парчињаЗа 8pins цевка : EL34 KT88 6 L6 6550..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолациј

Состојба : НоваКоличина : 10 парчињаЗа 12pins Вакуумски цевки.Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација

Производ големина : 210*120*50 Валиден телефонски Бр е исто така побара и важно за превозот.4 инчен 12864 LCD дисп

На пратката од страна на Кина Пост Воздухопловната за помалку од 2kg стоки е во 1525 работни дена Сите Порак

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

Please wait...