0
clear
  • 11.31 V 50wh Нови Оригинални C31N1330 Лаптоп Батеријата 0B200-00070200 За ASUS ZenBook UX32LA UX32LN UX32LN-R4053H
  • -20%
  • -20%
11.31 V 50wh Нови Оригинални C31N1330 Лаптоп Батеријата 0B200-00070200 За ASUS ZenBook UX32LA UX32LN UX32LN-R4053H

11.31 V 50wh Нови Оригинални C31N1330 Лаптоп Батеријата 0B200-00070200 За ASUS ZenBook UX32LA UX32LN UX32LN-R4053H

DEN 2037.60

Достапност
Производот е достапен

Работилница Rofessional Пакување Превозот Информации : 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистрирани Сингапур Пост/Хонг Конг Пост/Кина Пост или од страна на Четири Посебни Воздух Mail Линија. Тоа нормално се зема 15-45 работни дена да пристигнат . Но, времето за испорака зависи од времето ,празник, топла сезона, локалните пост услуга и царинење фактори. 2.Ве молиме бидете сигурни дека за да се обезбеди целосна и право адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефонски број , така што во поштата може да доставени пакет да ви ефикасно и успешно. 3.Ние не сме одговорни за купувачот увоз на царинските давачки и даноци поврзани со. Нарачки ќе бидат испратени како подарок или како примерок. Враќање/Поврат Политика : 1.Сите предмети се 100% внимателно се проверуваат и тестираат од страна на нашите контрола на квалитетот на одделот пред испраќање, така што тие треба да бидат квалификувани во добра состојба.Кога купувачот бара враќање без оглед на причините,тоа мора да биде проследено со Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) Број.Купувачот мора да контактирате со нас преку е-маил или преку порака, пред да се вратат. Предмети вратени без RMA# ќе го одложи процесот на наплата или да се игнорираат. 2.Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за сите наши производи .На враќање превозот товарни мора да бидат платени од страна на купувачи ако вашиот предмети треба да се испрати назад на поправка, за наплата или замена.Ве молиме да користите Локални Регистрирани Пост Воздух Mail за да се вратите на објектот. Ве молиме не користете го UPS-от, DHL ,FEDEX и други изразат испорака методи што ќе предизвика увоз даночни побара од Кина Обичај. Повратни информации : 1.Ние навистина го цениме вашата позитивни повратни информации или пет ѕвезди повратни информации ако ви се задоволни со нашите производи ,а во меѓувреме нашиот систем, исто така, ќе остават позитивен фидбек за вас автоматски. 2.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил веднаш, ако вашиот објект има било каков проблем, кога ќе ја добијат. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши проблемот. Ве молиме не го отворите спор или остави негативни повратни информации пред да комуницира со нас. Ви посакувам пријатен шопинг искуство во нашата продавница!

Кон својствата

Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Тип:
Li-полимер
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
ASUS
Бренд Име:
HZHSD
Број На Модел На:
C31N1330
Батеријата Напон:
11.31 V 50wh
Батеријата клетки:
6 Клетки

Производи во категоријата

Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лапто

Ние и ветуваме на сите производи што се продаваат во нашиот вебсајт се 100% JIGU сосема нов и слободни од деф

Работилница Rofessional Пакување Превозот Информации : 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистриран

Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лаптоп компјутери Моќ Решение Посакуваме среќен Ешопинг ис

1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.За НАС : 1 EMS зема околу 58 работни дена.Забелешка : Цени

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранци

За сите врати производи, клиентите МОРА да контактирате со нас за враќање адреса EMS зема околу 58 работни

100% оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики,

Ние не сме одговорни за производи кои се оштетени поради лошото пакување, изобличени пакување, или изгу

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

8 V се во општа употреба)Боја : БелаДел Број : ААPB9 NC6 B ААPL9 NC2 B ААPB9 NS6 B ААPL9 NC6 W ААPB9 NC6 W ААPB9 NC6 W / E ААPB9 NC5 BОдгов

За SAMSUNG Лаптоп Компатибилни Модели Q530 NPR540 NPSF410 RF500 R430 R480 R700 R420 R470 R500 Q430 R460 P210 P580 Q320 SF410 RF712 RV509 RC410 RV409 RV509 E RC510 R

Работилница Rofessional Пакување Превозот Информации : 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Регистриран

Please wait...