0
clear
  • Поставен Strapless Кат-Должина Ракави венчаница Бисер Цвеќиња Pleat А-Линија Булчински Gown Обичај прави Вистински Фотографии (SL-W39)
  • -20%
  • -20%
Поставен Strapless Кат-Должина Ракави венчаница Бисер Цвеќиња Pleat А-Линија Булчински Gown Обичај прави Вистински Фотографии (SL-W39)

Поставен Strapless Кат-Должина Ракави венчаница Бисер Цвеќиња Pleat А-Линија Булчински Gown Обичај прави Вистински Фотографии

DEN 8160.00
DEN 7670.00

Достапност
Производот е достапен

5-10 дена ДПД велика БРИТАНИЈА,Германија,Франција.
• Се врати и враќање :
• Враќање
• ве молиме контактирајте со нас прво кога ви се случува да се врати предметите или било promblem со предмети. 7-20 дена Види Каталог Yes
• Континуирана испорака
# 15% попуст на вкупниот превозот цена за 2-3 предмети. Колковите : Cm/ 4 Инчи.
• ве молиме вратете го преку истите се изразат како што испратени до вас.
Ако јас не сум на интернет, само кликнете Контакт Сега или Испрати , а потоа јас ќе ја примите вашата e-mail.
• Ако имате прашања со вашата нарачка, било каков проблем со вашата нарачка,ве молиме прво контактирајте со нас да се реши.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА SOLOVE СВАДБА ОБЛЕЧИ
Драг Пријател,
Јас сум Ален Сонцето од SOLOVE Свадба Фустан Продавница во Huqiu, Suzhou. Природна Висина : Cm/ 6 Инчи.Јас f можете да изберете нас, ќе ги најдете нашите производи се целосно во вашите очекувања. ние се надеваме да се поврзеш со да се реши проблемот. од нашите Боја Шема) : Боја БР.
# 25% попуст на вкупниот превозот цена за 6 предмети или повеќе. Нашата фабрика е основана за многу години. 4-8 дена Види Каталог Yes Други европските Земји. EMS Бразил,Русија,Украина,Аргентина,Белорусија.
• ве молиме вратете го преку истите се изразат како што испратени до вас.
• начин да се реши promblem и повратни информации. DHL,UPS-от, ТНТ,Fedex Северна Америка,Јужна Америка,Азија,Европа,Африка, 3-7 дена Види Каталог Да Океанија,Целиот Свет Земји .
• Реконструкција
• Објектот ќе пристигне на купувачот оштетени или неисправни , или објектот не како што е опишано, е прифатлив за целосно враќање на средствата .
Купувачот промени ум
Купувачот каење
Купувачите лично не им се допаѓаат
Разликата во цената
• Наплата ќе се примени во рок од 7 дена за aliexpress ќе трае 7 дена за пренос на пари.
• ве молиме вратете го објектот во рок од 3 дена од деновите што доби тоа. • пред да замине негативни и неутрални повратни информации .
Имаме дизајн елити, професионална шема на одлуки, dressmakers, seamstresses и прва класа опрема.
• Објект се враќа со следнава причина ќе биде обвинет за 30% restocking такса. Носат Датум : 8.
# 20% попуст на вкупниот превозот цена за 4-5 предмети.
Ние сме злато снабдувач на Али.
# Било која адреса се промени и други испорака барање треба да ги споделите со нас во времето.
Добредојдовте на нашиот Aliexpress Продавница. Фустан во Боја( ве Молиме изберете Боја Бр. Биста : Cm/ 2 Инчи.
• вашето задоволство и мислење е важно за нас.
Јас ќе одговори на вашите прашања, како е можно поскоро. • Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас
. Па ние имаме свои совршена работа на тимот.
Ние сме специјализирани во правењето на свадба се облекуваат, вечер фустан и додатоци.

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
SOLOVEDRESS
Број На Модел На:
SL-W44
Декорација:
Цвеќиња,Pleat,Бисери
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Моден Елемент:
Цветни Печатење
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
organza
Деколте:
Strapless
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни

Производи во категоријата

Откако ќе добиете предмети, ако имате проблеми, ве молиме контактирајте со нас ( порака продавачот или о

Ве молиме контактирајте со нас преку порака Половината : _____CM.Поради временската разлика меѓу различни

Ве молиме да го заврши цел онлајн, и ни остави позитивен фидбек Ние ќе се обидеме потрудиме да победи ва

Дефектен, Оштетени или Misshipped ПредметиДефектен, оштетени или погрешно се испраќаат предмети ги исполнув

Овие трошоци не продавачот одговорност Ве молиме оставете позитивни повратни информации и пет ѕвезди,

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано

Кога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно

Го цениме вашиот разбере, ќе на сите вас среќна нова година! DressimadeБелешки пред да ги купите предмети1.

Експрес : зема 512 дена да пристигнеВоздухопловната : зема 1140 дена да пристигнат.За да се осигурате дека с

Најефикасен курир ќе се применува Арм Дупка = 10 Колковите = CM / 4 Инчи Биста = CM / 2 Инчи Брадавица да Брадави

• пред да замине негативни и неутрални повратни информации .Рамо до подот =__ 6 .Купувачот промени умКупу

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1 Начин На Плаќање И Плаќање Врем

кога ќе примите вашата исплата,ќе го испрати емејл за да можете да проверите фустан информации,како што

Се врати превозот цена ќе биде обвинет од страна на купувачот.Од компјутерските екрани имаат хроматски

25 em}h5{маргинаbottom : 1.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.5 em}hr{јасни : и двете;heigh

Laure де Sagazan 2016 Година Гроздобер Свадба Фустани V Деколте, Отворени Врати Секси Boho Chiffon Чипка Плажа Свадба

времето погоре се вообичаените време.*Под хипФото Шоу*Боја Шема**КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ*Испорака Детали2035 раб

Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барање

Вистински Фото Зеде со себе, копија право сите се задржани.

Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки) 11 Превозникот ИмеПроценето Време во Транзит од Ки

Уживајте во вашата шопинг!!!Сопствени направени се облекуваат треба да ни остави масажа вака : 1.# 25% попус

За лична употреба купувачот :1 Има 3 слоеви на hardnet направи здолниште подуени.2.Тоа е нашиот оригинален д

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано

100% Реална Слика, копија право сите се задржани.За Повеќе други форма стил Свадба се облекуваат , ве молим

3) не може да биде мало боја разликата помеѓу фото и готови се облекуваат (ова не е грешка)...

БојаБоја : може да изберете било која боја ви се допаѓа од боја картичка ,а потоа да ни кажете боја број...

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано

Please wait...