0
clear
  • 10pcs Beichong Прилагодено рачно изработени од кожа хривнија дизајн луксузни мажите python Заврши Кожа Алка шарм
  • -20%
  • -20%
10pcs Beichong Прилагодено рачно изработени од кожа хривнија дизајн луксузни мажите python Заврши Кожа Алка шарм

10pcs Beichong Прилагодено рачно изработени од кожа хривнија дизајн луксузни мажите python Заврши Кожа Алка шарм

DEN 8016.00
DEN 6573.00

Достапност
Производот е достапен

Се врати во рок од 7 дена; 3. ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20.
Тука, може да се најде на повеќето убави накит. Облечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Момче пријател / Маж / Татко
Метална боја : челик
(Pls ни остави meaasge) ЗАБЕЛЕШКА : - 1. Ако вашата вкупна вредност е над $250,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.Враќање мора да биде во оригинална состојба; 2. Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред; 2.Во овој случај,pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен,ве молиме да ни ме што сакате : ви вратат во однос пари или ја за вас. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . и за цел подолу $100,ние ќе ви испратиме бесплатен дар само. и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-21 покажува,еднакви на НАС големина 7.П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена,што треба да направам? A : International shipping треба повеќе време,pls почекајте неколку дена до 45th, Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.

Кон својствата

Метална боја:
злато mwhite кристал, злато whie кристал, сребро кристал црна, сребрена бел кристал
Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Розова
Дијаметар:
остави ми порака, 20.cm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Beichong
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
П.Н.Е.-435
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
боја:
исто како на слика
Должина:
as ur request.20.5cm
python кожата:
Вистински
е-прилагодена:
Добредојде
Дијаметар:
6.0 CM

Производи во категоријата

ПРЕВОЗОТ РАКУВАЊЕ1 Ние ја платиле сите поштенски пред превозот.(3) ве Молиме не двоумете се да не контакт

2016 Нов Стил Топла Продажба Лента Рак На Дојка Свеста Ткаенината Алка Убава Едноставна Хривнија Жените Ж

Врежани и мастило полнат силиконски wristbands големина : 202*12*2mm 50 PCS / Многу

Топла Пеперутка Дизајн 30ММ Twist off Етерично Масло Diffuser Нараквица Со СТП кожа Бенд Сребро Ароматерапијата

закачам дијаметар : 2.7" закачам големина : 190mm х 40mm Шарм големина околу 7.5"должина & 1.57" ширина алка тежина :

Повод : Marrige,Годишнина,Ангажирање,забава, Подароци и така натаму Ако објекти се оштетуваат или се губат к

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : НАРАКВИЦА ОКОЛУ 20 CM ,СРЦЕТО X 20 MM 18 MM ,КОПЧЕ 22 MM X 10ММКОЛИЧИНА : ЕДЕН СЕТ (ЕДЕ

Наслов : Викинг алкиБоја : Антички сребрен / Античкиот БронзаМатеријал : Hight квалитетот на Цинк Легура, Е

Материјал : Железо легури ( Тоа не е лесно да ' рѓа ) Големина : Φ = 6cm, ширина од 6,2 cm Тежина : aout 40g Забелешка :

ОписТоп qualité; le prix concurrentiel; bateau rapide; déposez ordre de Combin navire disponible; ле meilleur и Opportun; 100% Задоволство;1 : ) Je suis он fournisse

ОписМоден Отвори АлкиГолеминаОтвори ГолеминаMateriaslБакар , Природен КаменКоличина1pc по многу

Please wait...