0
clear
  • Женски костим облека нови сомот задебелување на три-парче облека поставите дама слободно руно секојдневен им одговара на жените во зимска облека М-3XL
  • -20%
  • -20%
Женски костим облека нови сомот задебелување на три-парче облека поставите дама слободно руно секојдневен им одговара на жените во зимска облека М-3XL

Женски костим облека нови сомот задебелување на три-парче облека поставите дама слободно руно секојдневен им одговара на жените

DEN 2730.24
DEN 2293.00

Достапност
Производот е достапен


ANSWER : ___________________________ NOTE : ЗАБЕЛЕШКА :
За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Големината на табелата, може да постојат и 2-4cm се разликува поради разни рачни мерни методи,мораше подобро да изберат поголем ако не се сигурни. Или,им понуди на вашата висина и тежина на услуга на клиентите,чиј предлог е во согласност со продажба искуство,но не е 100% точен загарантирана,поради различни висина скала и носи навика. (Ве молиме да не rashly спор поради несоодветна големина.) За боја : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. За квалитетот проблем : Квалитет проблем одобрен : оштетени, голема површина на дамка,не е во ред моделот, скршени zip,дупки,боја,итн,кои може да бидат рефундирани целосно или делумно. Nonquality проблем одобрен : несоодветна големина,само што не им се допаѓаат,теми штрчат,мала дамка,исчезнат после миење,мали off-lineдупката,копчиња скрши далеку,косата се лизга,боја на аберации,проѕирна ткаенина,мирис,итн. Материјал извештаи само за референца,нема да биде изговор на наплата. Побарување на предмети вратени треба да се стави напред во рок од 7 дена од delievered.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот. И на крај поштенски имаме плаќа не се враќа. За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.Сите предмети што доаѓаат од Кина ,и се сосема нови со ознаки. (Ние не сме одговорни за вашите царина ако имаат) Повратна информација е важна за нас,ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние сме мило да го направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивна повратна информација,која не може да се ревидира еднаш лево.Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
Сет
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
OLONIYA
Јака:
Маскирани
Тежина:
800

Производи во категоријата

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Материјал : 97% Полиестер +3% SpandexБоја : Црна,Сива,Бела,Сина,Светло СиваПовод : Случајни,БизнисТип : Маскиран

01L : Должина 27.47 Ракав 24 11 години напорна работа, ние го освои висока репутација од клиенти низ целиот све

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Ве молиме, изберете ја големината според Висината и други големина информации Во сантиметри Големина У

405520504168163527 T Деца Руно Sweatshirt Зима Солидна Боја Pullover Sweatshirt Дебел Памук, Сомот Термички Sweatshirt Качулка Момче

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Име на производ : Дуксери & Sweatshirt Материјал : Памук и Полиестер Стил : Случајни, МодаИако секој производ о

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Answer : ___________________________ NOTE : Нова промоција! Ве молиме запомнете нашата продавница, Чуда се случи тука!!!Ако и

*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се повторно sponsible за поштенски трош

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Answer : ___________________________ NOTE : Нашата Големина Е Азија Големина , Таа Е Различна Од ЕУ / САД Големина .Ви Благода

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Производ Функција Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели Моден дизајн,10

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Please wait...