0
clear
  • 2018 НОВИ E26 E27 SMD2835 30W 40W 60W 80W сијалица led светилка E39 пченка светлината E40 led bomblias центарот на вниманието 110V 220V Алуминиум PCB LED цевка
  • -20%
  • -20%
2018 НОВИ E26 E27 SMD2835 30W 40W 60W 80W сијалица led светилка E39 пченка светлината E40 led bomblias центарот на вниманието 110V 220V Алуминиум PCB LED цевка

2018 НОВИ E26 E27 SMD2835 30W 40W 60W 80W сијалица led светилка E39 пченка светлината E40 led bomblias центарот на вниманието

DEN 912.00
DEN 447.00

Достапност
Производот е достапен


Спецификации :
База тип : E26 E27 E39 E40
Номинална моќност : 30 W 40 W 60 W 80 W
Текст Volt : AC85-265 V 50~60 Hz
Бои температура : Бела (6000 K-6500 K),
Ладно Бела (6500 K-7000 K),
Топло Бела (2800 K-3500 K)
Материјал : PC + Висок Ладење Алуминиум Легура
Големина : 30 W 52*140mm
40 W 58*160mm
60 W 65*180mm
80 W 75*200mm
Извор на светлина : 2835 SMD
Прозрачна флукс : 30 W 2700 LM 100 led чип
40 W 3600 LM 144 led чип
60 W 5500 LM 180 led чип
80 W 7500 LM 252 led чип
Зрак агол : 360 степени
Телесна температура : помалку од 53 целзиусови степени
LED работа температура : помалку од 62 целзиусови степени
Температура : -40 ~ 70 целзиусови степени
Осветленоста деградација : 3% - 5%1kh
Животниот век : 50.000 часови
Без УВ или IR зрачење

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
e27 30w, e27 40w, e27 60w, e27 80w, e26 30w, e26 40w, e26 60w, e26 80w, e39 80w, e40 80w
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Број На Модел На:
2835 smd
Карактеристики:
висока лумен
Гаранција:
2 години
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Моќ Толеранција:
2%
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Напон:
85-265V
Употреба:
Индустриски

Производи во категоријата

1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ак

Функција Лесно да се прилагоди својата Bema агол од 1570 степен слободно која е совршен за Облека Продавниц

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката (Освен некои земји и APO / FPO) 2...

Функција : 1 100% Сосема Нов XML T6 LED Прилагодува Фокусот Факел.2 Направен од висок квалитет на 6061 T алуминиумс

SF0006878Спецификација : 100% сосема нов и со висок квалитетМодел : 2401 AМатеријал : Алуминиум ЛегураГолемина : П

ОписКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет светла LED светло Повеќе од 30 метри ефективни растојани

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Доаѓањето време зависи

Топла sael Препорачува одговараат.1.Бренд Име : Ultra Fire2.Име На Модел : E173.Количина : 1 BUC4.LED Emitter : Кри XML T65.Режим

Овој објект е покриена со една година гаранција.5 м Водоотпорен И Подводните : IPX8,2 M Должина : 125mm (4.Ние ќе

Brinyte DIV05 V Нуркање Факел Видео 55 Степен Зрак Агол Рачни Нуркање Светлина 1050 LM КРИ XML2 LED Нурне Фотографија Ф

Brandnew Висока Моќност 532nm се Прилагодува ФокусотЗелени Ласерски ПенИмаме црвени и зелени ласерски 2 стило

КОЧАН LED+XPE LED Светилка Факел Отворено Корисна Светилка Пренослива Батерија Работа Кампување Светлина З

SK68 XPE LED СветилкаВисокКвалитет Мини Црн Бренд SK68 Водоотпорен LED Светилка 3 Начини Zoomable LED Светилка Penlight Бе

Карактеристики : Производ гарантира 100% нов и висок квалитет 1 Производот се користи цинк легура материј

1.Troch користи на КРИ T6 LED, за производство на многу светол зрак на светлина 2.Излезна светлина може да дојд

Бесплатен превозот поевтини и практични 2000 Lumens Висока Моќност Факел Zoomable LED Светилка Факел светлина За

Забелешка : Овие светилки се DC12 V Влез, основата е G53, ве Молиме потврдете параметри пред да го купат.Дел Б

Zoomable Led УВ Светло Факел Светлина Ултра Виолетова Светлина Blacklight УВ Ламба АА Батерија За Маркер за Провер

Спецификации : 1.Оваа светилка користи за XML L2 LED, за производство на многу светол зрак на светлина 2.Излез

Мини КОЧАН LED Светло Преносни Алуминиум П5 LED Светилка XPE Работа Светлина lanternaКарактеристики : Супер мини

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Леќи На Камерата : Конвексен Леќа11 Поради акции статус и временс

Опис : 1 Домување Материјал : Алуминиум 2 База Тип : GU10 LED 3 Напон : 110 V ;220 V ;240 V 4 Чип : Epistar КОЧАН 5...

Uniquefire Алуминиум Легура Светилка UF1502 Кри XML2 Led Зум 3 Начини 1200 LM Бела Светлина, Светилка Факел+Обемот План

Нашата цел е задоволството на клиентите! 7 Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на поло

37 LED Рака Работа Светлина Отворено Поправка Кампување Светло за Итни случаи Инспекција светилка Пренос

LED Светилка Uniquefire 1506 IR 940 NM 3 Начини Инфрацрвено Светло Факелот(Алуминиум Легура Тело)+Обемот Планината+Д

Забелешка : Овие светилки се Влез AC 85265 V, основата е GU10, ве Молиме потврдете параметри пред да го купат.

Please wait...