0
clear
  • 1.55 Метар 20cm Широк Трепките Чипка Намали за Шиење Облека Чипка Ткаенина DIY Додатоци долна облека Кроења Фустан DIY Занает Топла Црвена
  • -20%
  • -20%
1.55 Метар 20cm Широк Трепките Чипка Намали за Шиење Облека Чипка Ткаенина DIY Додатоци долна облека Кроења Фустан DIY Занает Топла Црвена

1.55 Метар 20cm Широк Трепките Чипка Намали за Шиење Облека Чипка Ткаенина DIY Додатоци долна облека Кроења Фустан DIY Занает

DEN 194.40
DEN 156.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе се потрудиме да се решавач на проблем однапред. под светлината,полн со модни чувство
Материјал : 100% Полиестер
Боја : Топло Црвена
Ширина : 20cm=7.
(2)Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) за Исплата треба да се заврши во рок од 7 дена, ако се сретна со било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе се потрудиме во работата со вас да се најде на повеќето задоволни решенија за вас.55 Метар
Се користи за : Свадба Фустан, Булчински Фустан, Круна,Edge, Lingeire, долна облека,Постелнина Сет, DIY Занает,
Шиење Додатоци, итн
Таму може да биде благо боја разлика поради различни монитор.
Начин На Плаќање
(1)Зачувам е безбедно за двете купувачи и продавачи, ние препорачуваме Зачувам,Која ги поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети.55 Метар 20cm Широк Трепките Чипка Намали за Шиење Облека Чипка Ткаенина DIY Додатоци долна облека Кроења Фустан DIY Занает Топла Црвена
На кроење има злато печат на-ќе се најде на површината на трим е блескавата,esp.Ви благодарам многу за вашиот одлична разбирање.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат дадени од страна на воздухопловната во рок од 1~2 работни дена по исплата е расчисти на Зачувам. време на испорака
Австралија, Сад,Велика Британија
12-25 работни дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
25-30 дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
Со 25-35 работни дена
Други земји
Нормално не повеќе од 30 работни дена
Ако не сте добиле пратката во рок од 30 работен ден по породувањето,pls се направи контакт со нас А.
Pls доверба во нас.Ако ви треба парцела итно, pls ве молиме изберете ЕМС или DHL Express превозот да се прави сигурни парцела пристигне таму пред крајниот рок.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ве молиме оставете ни го вашето драгоцено позитивни повратни информации за нас.Ако сте се сретнале било каков проблем, pls се направи контакт со нас, прво од остави негативни повратни информации за нас.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.Ова е навистина голема поддршка и охрабрување за нас.
Производи треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
Ние сме плаши ние не организира испорака во викенд или Кинески Национален Празник
Прибл.
Повратни информации
1. Ние ќе работиме за да ги реши сите проблеми.Ние ќе го прават истото за вас.87"
Должина : 1.Ви благодариме.

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
Cindylaceshow
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
LA070
is_customized:
Yes
Ширина:
20cm=7.87''
Ткаенина Тип:
Mesh
Должина:
155cm=1.55Meters
боја:
Топла Црвена
Тип Трим:
Eyelash Чипка Кроења
Шема:
Цврста
Стил:
Моден
Единечната Цена За :
155cm=1.55 Метри

Производи во категоријата

Ние бевме почна Aliexpress на 26 Април 2017, и можете да најдете на нашиот производ е со висок квалитет (што може

Ние веруваме дека не постои разумно решение.Повратни информацииНие сме некоја онлајн продавница, вашио

Добредојдовте Виножито Мала КуќаДимензии : Ширина : 39*16cmБоја : Избелени бела,Бела,ЦрнаСе користи за свад

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со вашиот пред

Широк : 13 cmКоличина : 5 метри / многуБоја : Црна, БелаПрирачник за мерење на големината, не може да биде мал

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 0.8 cm Ткаенина Боја : златна Пакување : 10 јарди / pack (1 Yard=91cm)

Можете да не контактирате за било какви прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши пра

61 / дворот П 5 : Зошто не можам да добијам производот должина помала од descrip рање?Нашите производи се треба

1 Материјал : памук 2 Боја : бела+розова 3 Големина : прибл 4cm / 3.15" широк , 1 lot = 10 дворот (1yard=91cm=0.91 метар)...

Цена за 1 парчеГолемина : 35 X45 CMМатеријал : Полиестер,sequinsБоја : црнаАко ви треба други бои, ние може да нап

Да бидам искрен, јас сум навистина среќен што ти се во посета на мојот продавница, и јас сум подготвен да

Спецификации : Димензии : околу 30cmC olors : како фотографија покажаPls забелешка : Поради фото светлина, висти

Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!Misaya 1pc Лист Цвет Мрачно Црна Јака Работ Guipure Чипка Ткаенина DIY рач

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 15cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакување : 5 дворови / pack (1 Yar

Функција : чипка намали.Големина : 27cm.Количина : 2yards.Потекло : произведено во Кина.Имаме и други слични пр

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 10cm ширина Embroid ЧипкаПроизводот НЕ : 3622Чипка ширина : 10cm(најмн

1)име на Производ : Чипка Ткаенина / Чипка Јака2)Големина : Како фотографија3)Боја : Црна / Бела4)Материјал :

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

1.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

дворот двор_______________________________________________________ Купувачот Забелешки : 1 Ве Молиме Не Го Отвори Спорот Директно.

Црна Готски Beaded Чипка Намали за Headband костим булчински облека бебе се облекуваат 4cm Ширина 10yards / МногуШир

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Please wait...