0
clear
  • Замена 8 x LC 12 40 71 73 75 400 1220 1240 Мастило Касети За Брат MFC J840N J625DW J860DN J860DWN J960DN-Б J960DN-W
  • -20%
  • -20%
Замена 8 x LC 12 40 71 73 75 400 1220 1240 Мастило Касети За Брат MFC J840N J625DW J860DN J860DWN J960DN-Б J960DN-W

Замена 8 x LC 12 40 71 73 75 400 1220 1240 Мастило Касети За Брат MFC J840N J625DW J860DN J860DWN J960DN-Б J960DN-W

DEN 834.72
DEN 626.00

Достапност
Производот е достапен

Тип : Компатибилни, Мастило Кертриџ Модел : За Брат LC17 LC77 LC79 LC450 LC1280 LC12 LC40 LC71 LC73 LC75 LC400 LC1220 LC1240
Чипови : Со Чипови
Боја : Б.К /C/M/Y
Мастило за јачина : Целосна Мастило
Применливи печатач :
Оваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел :
Компатибилен За Брат Печатач Листата : MFC - J6910 CDW/J6710 CDW/J5910 CDW/ J825 N/J955 DN/J955 DWN/J705 D/J705 DW/J710 D/ J710 DW/J810 DN/J810 DWN/J825 DW/J840 N/J625 DW/ J860 DN/J860 DWN/J960 DN-Б/J960 DN-W/J960 DWN-Б/ J960 DWN-W/J432 W/J430 W/J6910 DW/J6710 DW/ J5910 DW/J6510 DW/J435 W/J835 DW/J280 W/J425 W DCP - J525 N/J540 N/J740 N/J925 N/J525 W/J725 DW/ J925 DW/J940 N-Б/J940 N-W MFC - J6910 CDW/J6710 CDW/J5910 CDW/J825 N/ J955 DN/J955 DWN/J705 D/J705 DW J825 DW/J625 DW/J432 W/J430 W/J6910 DW/ J6710 DW/J5910 DW/J6510 DW/J435 W J835 DW/J280 W/J425 W DCP - J525 N/J925 N/J525 W/J725 DW/J925 DW
1 Пакет Содржи 8 Парчиња Компатибилни, Мастило Касети Детали Како Што Следува :
2 x Црното Мастило Компатибилен Кертриџ За Брат LC1240 Б.К. (16ml) ;
2 x Синозелена Мастило Компатибилен Кертриџ За Брат LC1240 C (10ml)
2 x Магента Мастило Компатибилен Кертриџ За Брат LC1240 M (10ml) ;
2 x Жолта Мастило Компатибилен Кертриџ За Брат LC1240 Y (10ml)
Над Касети Се Одликува Со Запечатена Пластична Кеса И Неутрална Боја Кутија.
Измеша Нарачки Во Истата Серија Прифатени.
Сите Слики Испратени Се Само За Вашиот Референца.
ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КЕРТРИЏ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВАШИОТ PRNTER ДОДЕКА КУПУВАЊЕ.

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Други,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Брат Компатибилен Модел:
2132,2130
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
TN1000

Производи во категоријата

За Epson Перо фото R2880 мастило рефил кертриџ со автоматско ресетирање чип 9 боја за Epson T0961T0969Детални информ

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 132 C9362 HЧипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На Вашиот Ч

Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повр

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетТ 069 1Црна818mlТ 069 2Синозелена418 mlТ 069 3Магента418 mlТ 069 4Жолта418 mlЗа Мод

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетT3691 BKЦрна218mlT3692 CСинозелена218mlT3693 MМагента218mlT3694 YЖолта218mlКомпатиби

Сите брендови и трговски марки се сопственост на нивните сопственици соодветно и се наведени тука за оп

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 130 C8767 HЧипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На Вашиот Ч

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 138 C9369 HЧипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На Вашиот Ч

За Canon PGI2800 XL Refillable мастило касети Со ЛАК МАСТИЛО НИВО чиповиПроизводи : 1 X PGI2800 XL 15 ML Синозелена мастило к

Сите брендови и трговски марки се сопственост на нивните сопственици соодветно и се наведени тука за оп

Сите производи испорачани и прикажано на слики може да има некои мали разлики(производ серија, етикетат

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 131 C8765 H / 134 C9363 HЧипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На

GC41 Refillable Мастило Кертриџ За Ricoh GC41 Со Чип за Ricoh SG2100 N SG3100 SG3100 SNW SG3110 DNW SG3110 DN SG3110 SFNWПакет содржи : 1 x За Ricoh GC41

4 парчиња црна целосна кертриџ за HP 364 XL hp364 HP364 XL мастило кертриџ со чип За Photosmart estationДетали : Кертриџ Код :

За Canon 220 221 Refillable мастило касети празни со ЛАК чипови Производи : 1x Поставите PGI220 CLI221 refillable мастило касет

За Canon BCI320 BCI321 Refillable мастило касети празни со ЛАК чипови Производи : 1x Поставите BCI320 BCI321 refillable мастило ка

Please wait...