0
clear
  • Замена 8 x LC 12 40 71 73 75 400 1220 1240 Мастило Касети За Брат MFC J840N J625DW J860DN J860DWN J960DN-Б J960DN-W
  • -20%
  • -20%
Замена 8 x LC 12 40 71 73 75 400 1220 1240 Мастило Касети За Брат MFC J840N J625DW J860DN J860DWN J960DN-Б J960DN-W

Замена 8 x LC 12 40 71 73 75 400 1220 1240 Мастило Касети За Брат MFC J840N J625DW J860DN J860DWN J960DN-Б J960DN-W

DEN 834.72
DEN 626.00

Достапност
Производот е достапен

Тип : Компатибилни, Мастило Кертриџ Модел : За Брат LC17 LC77 LC79 LC450 LC1280 LC12 LC40 LC71 LC73 LC75 LC400 LC1220 LC1240
Чипови : Со Чипови
Боја : Б.К /C/M/Y
Мастило за јачина : Целосна Мастило
Применливи печатач :
Оваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел :
Компатибилен За Брат Печатач Листата : MFC - J6910 CDW/J6710 CDW/J5910 CDW/ J825 N/J955 DN/J955 DWN/J705 D/J705 DW/J710 D/ J710 DW/J810 DN/J810 DWN/J825 DW/J840 N/J625 DW/ J860 DN/J860 DWN/J960 DN-Б/J960 DN-W/J960 DWN-Б/ J960 DWN-W/J432 W/J430 W/J6910 DW/J6710 DW/ J5910 DW/J6510 DW/J435 W/J835 DW/J280 W/J425 W DCP - J525 N/J540 N/J740 N/J925 N/J525 W/J725 DW/ J925 DW/J940 N-Б/J940 N-W MFC - J6910 CDW/J6710 CDW/J5910 CDW/J825 N/ J955 DN/J955 DWN/J705 D/J705 DW J825 DW/J625 DW/J432 W/J430 W/J6910 DW/ J6710 DW/J5910 DW/J6510 DW/J435 W J835 DW/J280 W/J425 W DCP - J525 N/J925 N/J525 W/J725 DW/J925 DW
1 Пакет Содржи 8 Парчиња Компатибилни, Мастило Касети Детали Како Што Следува :
2 x Црното Мастило Компатибилен Кертриџ За Брат LC1240 Б.К. (16ml) ;
2 x Синозелена Мастило Компатибилен Кертриџ За Брат LC1240 C (10ml)
2 x Магента Мастило Компатибилен Кертриџ За Брат LC1240 M (10ml) ;
2 x Жолта Мастило Компатибилен Кертриџ За Брат LC1240 Y (10ml)
Над Касети Се Одликува Со Запечатена Пластична Кеса И Неутрална Боја Кутија.
Измеша Нарачки Во Истата Серија Прифатени.
Сите Слики Испратени Се Само За Вашиот Референца.
ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КЕРТРИЏ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВАШИОТ PRNTER ДОДЕКА КУПУВАЊЕ.

Кон својствата

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Други,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Брат Компатибилен Модел:
2132,2130
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
TN1000

Производи во категоријата

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 132 C9362 HЧипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На Вашиот Ч

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 138 C9369 HЧипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На Вашиот Ч

започнетекрајотКомпатибилен ЗаБојаКоличинаКапацитетЦрна08 ml 138 XL / C9369 H ТриБоја 1 17mlСе користи За HP При

100% нов и висок квалитет!3 Долниот MOQ ( без разлика што се дистрибутери, увозници или крајниот корисник, ќе

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетT3691 BKЦрна218mlT3692 CСинозелена218mlT3693 MМагента218mlT3694 YЖолта218mlКомпатиби

4 парчиња црна целосна кертриџ за HP 364 XL hp364 HP364 XL мастило кертриџ со чип За Photosmart estationДетали : Кертриџ Код :

Еден сет 8 пакети Категории на производи : Мастило Cartridages 2× Црна 2× Фото Црна 2× Синозелена 2× Магента 2× Жо

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 131 C8765 H / 134 C9363 HЧипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На

1 Set Компатибилни, мастило кертриџ T7551 T7552 T7553 T7554 за EPSON работна Сила Про WF8090 DW 8090 DWF 8510 DWF 8010 DW 8590 DWFПакетот в

12 PCS За Epson T1281 T1282 T1283 T1284 Компатибилни, Мастило Кертриџ За EPSON S22 SX125 SX130 SX235 W SX420 W SX440 W SX430 W Печатач Целосна М

К Refillable мастило Кертриџ со чипКупувачи Информации : 1 Избришете го вишокот капки внимателно користете т

Модел Бр : За Epson T028 T029 мастило касетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна Маст

Тип : Компатибилни, Мастило Кертриџ Модел : За Брат LC17 LC77 LC79 LC450 LC1280 LC12 LC40 LC71 LC73 LC75 LC400 LC1220 LC1240Чипови : Со Чип

Сите брендови и трговски марки се сопственост на нивните сопственици соодветно и се наведени тука за оп

Тип : Remanufactured Мастило Кертриџ Модел : За HP 130 C8767 HЧипови : Со Чипови ( Ве Молиме Оставете Масажа На Вашиот Ч

Ве молиме имајте во предвид : Ве молиме според моделот на оригиналниот мастило кертриџ за купување (прет

За hp 685 685 XL Refillable Мастило Кертриџ со постојан Чип со работа на Deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 ПЕЧАТАЧ ЗА HP685 За HP масти

Please wait...