0
clear
  • Ruberthen На Продажба на Мажите Smokey Qaurz Хривнија Бела Мушка Буда Хривнија Моден Дизајн Медитација Мала Јога Хривнија
  • -20%
  • -20%
Ruberthen На Продажба на Мажите Smokey Qaurz Хривнија Бела Мушка Буда Хривнија Моден Дизајн Медитација Мала Јога Хривнија

Ruberthen На Продажба на Мажите Smokey Qaurz Хривнија Бела Мушка Буда Хривнија Моден Дизајн Медитација Мала Јога Хривнија

DEN 216.00

Достапност
Производот е достапен


Ruberthen На Продажба на Мажите Smokey Qaurz Хривнија Бела Мушка Буда Хривнија Моден Дизајн Медитација Мала Јога Хривнија
Напомена :
1.Ако ви требаат посебни големина, ве молам да ми кажете што големина што ви треба .Што може да се забележи на цел.
2.Кога вашата нарачка повеќе од 120$,ве Молиме изберете Кина Пост Воздух Mail превозот на владата, но ние ќе брод од DHL,UPS-от,ТНТ или Fedex слободни.
Производот Се Покаже :
Пакет :
Превозот :

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Бренд Име:
Ruberthen
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
не clasps
боја:
како се покаже слика
Големина:
19 cm
Место на Потекло:
жеџијанг во кина
Материјал:
природен камен

Производи во категоријата

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите пора

добредојдовте на terisa накитТрговија на големо рачно изработени од Страна на Кристал Природните Слатков

парчеСАД$ 2.56 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 2.56 / парчеСАД$ 1.99 / парч

Се применуваат подарок прилики::Родендени, валентин, денот на вљубените подароци, подароци, подароци,

слатководни бисер и кристално хривнија spsb1921zz2 OT нараквици Материјал : свежа вода бисер монистра,кристал

Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова.7 чакра нараквици со дрвото на животот

Ruberthen Бронза Буда Главата Хривнија 6 мм Мат Црна Оникс Гранат 108 Мала Хривнија Трендовски Wome е Медитација

Кул Црна Лава Монистра Нараквици за Мажите и Жените 2016 Година Топла Продажба Среќа Буда Алки Деликатна

Ailatu Висок Квалитет Шлем Шарм, Мажите Накит 8мм Црна Мат Стакло Монистра и Симулирани ТиркизнаМушка голе

Answer : ___________________________ NOTE : Ние може да ласерски марка , само испрати ми слика на вашето лого , MOQ е 200 компјут

Жолта Природен Камен Лав влакно Хривнија Femme Монистра пријателство дизајнер Нараквици Со Камења Мажите

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

Ruberthen Моден Дизајн на Жените Заврши Хривнија Гроздобер Бела Мушка Белегзија или Ѓердан Медитациски Исц

Боја : Како на сликата шоуМушка големина : 1012mmГолемина : Прилагодлив(1825cm)PS : Чиста рачно изработени, на ах

Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Му

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природни АА

Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа Можеме да организираме на размена или нап

Прицврстување : Рашири Хривнија Накит Костими Материјал : полу скапоцен камен монистра

Природни Мат Ахат Камен Монистра со 24k Злато Позлатен Лав главата Шарм Нараквици за Мажите ,2016 Нов Стил В

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.5 mm Круг Монистра Тежина за Нараквица 25.И Боја мо

Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (п

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Handwoven Сина Семе Мониста Шарм Boho Tassel Хривнија Мода Накит Синџир

Трговија на големо 2016 година Нови Висок Квалитет на Природен Вулкан Камен Beaded Хривнија Влакно Стил ,24k З

Please wait...