0
clear
  • Џеб Супер Магнет Wristband Алатка Прилагодливи Алатка стегачи за рака за Завртки Ноктите Ореви Завртки Рака слободни Вежба Малку алатки Носителот
  • -20%
  • -20%
Џеб Супер Магнет Wristband Алатка Прилагодливи Алатка стегачи за рака за Завртки Ноктите Ореви Завртки Рака слободни Вежба Малку алатки Носителот

Џеб Супер Магнет Wristband Алатка Прилагодливи Алатка стегачи за рака за Завртки Ноктите Ореви Завртки Рака слободни Вежба Малку

DEN 427.20
DEN 256.00

Достапност
Производот е достапен


Џеб Супер Магнет Wristband Алатка Прилагодливи Алатка стегачи за рака за Завртки Ноктите Ореви Завртки Рака слободни Вежба Малку алатки Носителот
Опис
КОРИСНА АЛАТКА : Конечно, постои решение да се имаат сите завртки и ноктите на раката, како ќе се дупчење и ковале далеку.
Еден Мора да Има Објект во Твојот Алатка Торба. Совршен Handyman Опрема за Дом, Изградба, Дрво работи, Столарија, Авто Поправка и други DIY проекти.
СИЛА КАПАЦИТЕТ :
На wristbands магнетна сила има 200 половина инч ноктите | 70 две инчен ноктите | 60 медиум дрвени завртки | 25 големи дрвени завртки. Тоа исто така може да се одржи чекан и мал број на нокти или завртки во исто време.
Повеќе Супер Силни Магнети :
Додека другите брендови имаат магнети околните не се ни половина на зглобовите, ние се сигурни да се направи нашиот со магнети опкружуваат речиси целиот зглоб! Додека другите брендови користат слаба магнети, Ние се сигурни да го користите супер силни магнети!
На магнети се супер силни! Тоа може да се одржи огромна сума на завртки и ноктите, тие не ќе падне на бендот, дури и ако се обиде да се ослободиме од нив. Во исто време тоа е лесно да се отстрани едно по едно време со рака.
Удобно и Дише :
Една поместена мрежа на грб гарантира слободниот проток на воздух и обезбедува апсолутна удобност, ви Овозможува да носат магнетни wristband во текот на целиот ден
Лесен и Издржливи :
Прецизно изработени со 1680 најлон кој ја зголемува својата издржливост и обезбедува долгорочна употреба.
Прилагодливи Fastener :
Висок квалитет на лепенка може да се прилагоди за да одговара на било зглоб, унисекс дизајн кој ќе одговара на мажите и жените.
Функција :
Материјал : Направен од 100% 1680 D балистички Полиестер (Без Алатки Inluded)
Вграден-во супер моќни магнети
Вградени со супер силни магнети за задржување на завртки,ножици,мала алатка.
Обезбедува една третина подадена рака кога ви треба најмногу
Идеален за многу дрво,дом,и не-it yourself проекти
Прилагодлива Големина Одговара на сите,Мажи и Жени.
Спецификација :
Материјал : 1680 D балистички Полиестер
Боја : Црвена/Сино/Црна
Ширина : 90mm
Должина : 350mm
thickness10mm
Тежина : 50g
Пакет Се Вклучени :
1 buc Магнетни Wristband
забелешка : има 3 бои, Сина, Црна, Црвена,ќе испрати случаен избор ,ако perfer некои боја ве молиме да направите белешка

Кон својствата

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Бренд Име:
БЕС
Големина:
35cm*9cm
Пакет:
Торба
DIY Материјали:
Дрво
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
1
Тип:
Магнетни врвка за околу рака
боја:
Црна, Сина, Црвена
Тежина:
50g
Материјал:
Најлон
Магнет:
3 Магнет внатре

Производи во категоријата

Употреба на сликаОнлајн маркетинг платформа на "Столар е Работилница" на Aliexpress беше основана во јуни, 5, 2

105 Степен Десен Агол Вежба Продолжување Месо Тело Брзи Промени Возачот Дупчење Шрафцигер Магнетни 1 / 4" Х

Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Alipay ако не информира нас Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА! Ние пр

0.6 Y + Плоча Клуч + 1.3 Филипс + 0.8 Pentalobe Нови Screwdrivers За i Phone 7 Посветен Отворање Алатки за ПолнењеСпецификациј

Карактеристики : 1 Бренд Нови Отворање Поправка Алатка Поставени Комплет.2 Мала тежина,удобен за носење.3

ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да в

IC Чип Поправка Тенок Нож A8 A9 ПРОЦЕСОР Смена Метална Рачка за i Phone Процесори NAND Флеш Логика Одбор Поправк

BI0003416Спецификација : Бренд новиДебелина : прибл.9.5 mmШирина : прибл.19mmФункција : Со нерѓосувачки челик зав

4pcs / многу Пластичен Клип Тела Телефон LCD Екран за Прицврстување на Менгеме За Iphone, Samsung i Pad Мобилен Телеф

Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне Ние ќе испрати пакет од К

Опис : Материјал : Челик+Дрво Боја : Како што е прикажано како слики Добро за основните печат поставување,

Добар Квалитет 3 Во 1 Поправка Алатки Прачки Отворање Pry Метал Таблета Расклопување Професионални Мобил

Спецификација : Патување 0850mmОнлајн маркетинг платформа на "Столар е Работилница" на Aliexpress беше основана

11 во 1 Професионална Мрежа Компјутер Одржување и Поправка Алатка за ПолнењеФункции : Соголување кабел Н

8pcs / сет за во Автомобил Стерео Поправка Алатки CD Ноктот Шрафцигер Отстранување Алатка Расклопување Pry О

Мобилен Телефон на Поправка Алатка LCD Екран Отворање Клешти Pry Алатки Силна Вшмукување Чаша За IPhone, Samsung I

Мулти Алатка Мобилен Телефон на Поправка Алатка Шрафцигер Поставите Метал Pry Отворање Алатка за Полнењ

100% Сосема нов и висок квалитетГолемина : Шрафцигер Поставите 20 x 10 Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши

Сите производот ќе добиете : вкупно 66 парчињаЗабелешка : Ако погоре поправка не е поправена успешно, ве м

Карактеристики : 100% Сосема нов & Висок квалитет.Овој случај е лесен за носење, погодно вашиот живот.Безбе

25m Отпорни на Топлина Двојно Двострано Лепливи Ленти Транспарентен Јасно Налепница за Мобилен Телефон L

Пластични Столарија Означување Алатка Автоматско Назад Мастило Snap Линија Scriber Прирачник Креда Мастило

4 Во 1 Spudger Pry Отворање Алатка За i Phone, i Pad и i Pod Samsung Поправка Алатки за Полнење Ferramentas ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД ЦЕЛ

Добар Квалитет 3 Во 1 Поправка Алатки Прачки Отворање Pry Метал Таблета Расклопување Професионални Мобил

Откако уплата ве молиме овозможи 48 часа за испраќање на нарачката 35 работни дена за повеќето од НАС / вел

Карактеристики : Преку германската VDE и ГШ на квалитет, сертификација, во согласност со IEC60900 : 2004 висок на

Функција : 100% Сосема Нов и Висок квалитетМатеријал : Метал,ПластикаБоја : Како на сликата покажува (Испра

Please wait...