0
clear
  • тонер кертриџ ЗА Xerox DocuPrint CM115w CM225fw CP115w CP116w CP225w CT202264 CT202265 CT202266 CT202267 CT202268 CT202269
  • -20%
  • -20%
тонер кертриџ ЗА Xerox DocuPrint CM115w CM225fw CP115w CP116w CP225w CT202264 CT202265 CT202266 CT202267 CT202268 CT202269

тонер кертриџ ЗА Xerox DocuPrint CM115w CM225fw CP115w CP116w CP225w CT202264 CT202265 CT202266 CT202267 CT202268 CT202269

DEN 350.40

Достапност
Производот е достапен


тонер кертриџ ЗА Xerox Docu Print CM115w CM225fw CP115w CP116w CP225w CT202264 CT202265 CT202266 CT202267 CT202268 CT202269
1.ПЕЧАТАЧ : кертриџ ЗА Xerox Docu Print CM115w/Docu Print CM225fw/Docu Print CP115w/Docu Print CP116w/Docu Print CP225w кертриџ тонер кертриџ
2.кертриџ : тонер кертриџ за Fuji Xerox CT202264/CT202265/CT202266/CT202267/CT202268/ CT202269/CT202270 кертриџ
3.принос : Б.К.-2 K CMY-1.4 К/0.7 К
4.боја : CMYK кертриџ
5.НДК wechat/whatsapp/мобилен : 0086-13576261899
6.фото е за референца
7.Skype : sherryhuang000001
8.1 set=1 Black+1cyan+1magenta+1yellow информации за Производот
Printer Model Кертриџ Не Принос ЗА Xerox Docu Print CM115w/Docu Print CM225fw/Docu Print CP115w/Docu Print CP116w/Docu Print CP225w К CT202264 2 К В CT202265/ CT202268 1.4 К/0.7 к М CT202266/ CT202269 1.4 К/0.7 k Y CT202267/ CT202270 1.4 К/0.7 к
Основни Информации Материјал Мицубиши OPC,тонер за Квалитет 5 СТАТУС на ѕвезда компатибилен нови и целосна тонер кертриџ Неисправни го оценувате помалку од 1% Blackness 1.6. (ОЕМ 1.4) живот 3 период Позадина палета на 15 брендови, 2000 стил стоки Температура (-20°C/-4°F до 40°C/104°F) Пакет Кориснички пакет/НДК бренд пакет/Неутрален пакет
НДК предност
Производ слика
Да рефил на тонер прашок и промена на нови чип како подолу :
Пакување Слика
Печатење Тестирање Печатење Тестирање PK
Упатство
Гаранција За Квалитет
НДК Машини :
НДК Линија за Производство
Контрола На Квалитет
Компанијата Информации За НДК
Контактирајте со НДК
НДК Сертификати
ISO9001 Сертификат
ISO14001 Сертификат
НДК фер/exhibition/експо Сертификати за 2012 година бизнис-информира во Русија и
2012 ја дополните-Исток ЕКСПО во Индонезија :
НДК Регистрација Сертификати со Кинеските обичаи и владата за извоз право и извоз претпријатие број за идентификација :
НДК општите даноци registrationi за сертификација на насловната страница и на задната страна :
НДК ДАНОК registrationi за сертификација на :
НДК organation код certificatoin од страна на Кинеската влада :
НДК Бизнис Лиценца :
Објективна слика
По се изложба фер имаме присуствуваа :
Како да се цел
Како да нарачате :
1.Како да се цел од страна на ЗАЧУВАМ од нашата онлајн продавница со aliexpress или на alibaba :
2.Како да нарачате од нашето штабови :
За Плаќање
За Превозот
За Штета
НДК е Политика
1)за купувачот внимание пред да се купи :
2)нашата предност и клиент сервис на :
3)НДК е Qualtiy Гаранција и Qualtiy Гаранција
Abour НДК 's Политика за Враќање :
Abour НДК 's Политика за Замена,Наплата и Размената :
Повратни информации
За Брендови
НДК Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
НДК After Sales Служат
За НДК

Кон својствата

боја:
C, M, Y, Б.К.
Тип:
Тонер Кертриџ
Функција:
Компатибилен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Број На Модел На:
ЗА Xerox DocuPrint CM115w/CM225fw/CP115w/CP116w/CP225w
Бренд Име:
INTERFIT
Компатибилен Бренд:
Xerox/FujiXerox//Fuji-Xerox/Fuji Xerox
тип на производ за Печатач/Копир/MFP:
сосема нов тонер кертриџ/нов печатач кертриџ/нов ласерски кертриџ
функција за печатење/Копир/MFP:
тонер кертриџ ЗА Xerox DocuPrint CM115w CM225fw CP115w CP116w
бои/боја:
Црна/Синозелена/Магента/Жолта Компатибилен нови тонер кертриџ
страница принос/page Капацитет/печатење живот:
Б.К.-2000 CMY-1400/700 страници @5% покриеност стапка од А4
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
ЗА Xerox DocuPrint CM115w/CM225fw/CP115w/CP116w/CP225w
поврзани со индустријата за Печатач/Копир/MFP:
CP225w CT202264 CT202265 CT202266 CT202267 CT202268 CT202269
НДК пакување:
1)Netural боја кутија 2)НДК Бренд боја во полето 3) Customerized боја кутија
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocopier модел:
ЗА Xerox DocuPrint CM115w/CM225fw/CP115w/CP116w/CP225w
тонер кертриџ код /ОЕМ тонер кодот:
CT202264/CT202265/CT202266/CT202267/CT202268/ CT202269/CT202270

Производи во категоријата

тонер кертриџ рефил алатка, тонери рефил алатка, тонери рефил кит, дупка бормашина за samsung тонер кертриџ,

Ако добиеме производи кои не се квалификува за враќање на парите или замена, тие ќе бидат испратени на р

1 сет UCAN CRG329 CRG729 CRG 729 329 129 Боја Тонер Кертриџ за Canon LBP7010 C 7010 LBP7018 C LBP7018 ПечатачКарактеристики На Производо

Зошто? Магнетното ролери черупка, која е одговорна за развој на јазот, може да бидат оштетени или надвор

Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во мо

Атрибути Производителот референца : MLTD111 S, MLT D111 S, MLTD111 S / ELS Црна боја Живот : Прибл 2000 страници @ просечн

C128 / 328 / 728 Со Чип Refillable Компатибилен Тонер Кертриџ За Canon IC MF4420n / 4412 / 4410Функција : Refillable Тонер КертриџAnswer :

TN5500 TN5500 TN 5500 целосна тонер кертриџ за Коника Minolta Magicolor 5550 5570 5560 5670 тонер единицаЗа Бренд : Коника MinoltaТип :

Карактеристики : • 100% Сосема Нов Пакет Содржина : • 4 PK × тонер кертриџ Печатач модел : ЗА HP Laser Jet Pro 100 Боја

Модел Бр : Тонер Кертриџ За XeroxТип : Бренд Нови Компатибилен Тонер Кертриџчип : Со ЧипБоја : Црна / Синозел

Печатење на Страници : rint Страници : SCX4200 D3 Црна : 3000 ( Тест Стандард : А4 формат 5 % покриеност ) Пакет Содржи

Тип : Компатибилни Црн Тонер Кертриџ Модел : За Samsung ML1610Чипови : Со Чипови (ве Молиме оставете масажа на ва

Компатибилни модели : TN221 / TN241 / TN245 / TN281 / TN285 тонер кертриџПрименливи модели:за Брат HL3140 / 3150 / 3170 / DCP9020 / MFC

Компатибилен заБојаКоличинаТежина на пакетHP CF283 AЦрна1800gПроизводство : Print 1800 (A4 5% покриеност) Модел : Laser

Тип : Компатибилни Црн Тонер Кертриџ Модел : За Lexmark E250Чипови : Со Чипови (ве Молиме оставете масажа на ваш

Плаќање : Ќе го прифатат плаќање и преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но неко

Многоцветни Тонер Кертриџ TN2060 TN2260 TN2280 TN2215 TN2225 Б.К За Брат ХЛ2240 DCP7057 Факс2890 MFC7360 ХЛ 2240 D 2250 DNПрименлив Модел

22 Кертриџ За Canon EP22 Refillable Компатибилен Тонер Кертриџ За Canon LBP800 / 810 / 1110 / 1120 ПечатачФункција : Refillable Тонер

За HP CE390 X Тонер кертриџ За HP Laser Jet Enterise M4555h MFP / M4555t MFP / M4555fskm MFPТип : Компатибилен тонер кертриџБоја : ЦрнаЧи

Компатибилен заБојаКоличинаТежина на пакетHP CE278 AЦрна1742gФункција : Тип : CE278 A 278 A Тонер Кертриџ Компатиби

Компатибилен заБојаКоличинаТежинаHP CE505 AЦрна11021gПечатач модел За Laser Jet P2030За Laser Jet P2035За Laser Jet P2035 NЗа Laser Je

Компатибилен Боја Тонер Кертриџ за Брат TN221 TN241 TN245 TN251 TN261 TN281 TN291 за Користени во Брат ХЛ3140, 3150, 3170; DCP 9020, MFC9

Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани купувачи, ние сме во состојба да се испорача во следниве области : Об

Компатибилен заБојаКоличинаТежина на пакетHP CF283 AЦрна1800gПроизводство : Print 1800 (A4 5% покриеност) Модел : Laser

Please wait...