0
clear
  • TFTP-DIY Двојна Боја Sequins Сјајот Чанта Молив Случај Козметички Торба Шминка Торбичка(Бела)
  • -20%
  • -20%
TFTP-DIY Двојна Боја Sequins Сјајот Чанта Молив Случај Козметички Торба Шминка Торбичка(Бела)

TFTP-DIY Двојна Боја Sequins Сјајот Чанта Молив Случај Козметички Торба Шминка Торбичка(Бела)

DEN 166.56

Достапност
Производот е достапен

Боја : бела
Материјал : Sequin & Ployester
Големина : 7.8 x 2.5 x 1 инчен / 19.5 х 6.5 х 3 cm
Затворање Тип : Патент, лесен за да го отворите и затворите, многу е удобен
Уникатен дизајн : На sequins се реверзибилна, на секоја кеса има две бои,многу смешно и кул. Со вртење на sequin,можете да изберете било која шема сакате и дизајн на козметички торба она што го сакате.
Ден Спојки,мода и полн со женскиот шарм. Таа има многу ЗНАЧЕЊА, и како козметички торба и како молив случај. Тоа е удобен за носење на вашиот toiletries, Козметички, Канцелариски материјал, Бричење, Патна опрема и вашите лични предмети.
Пакет Содржина :
1 * sequins козметички торба
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Кон својствата

Големина:
19.5 x 6.5 x 3 cm
Главен Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
WOVELOT
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Перница
Тип На Објект:
Козметички Случаи

Производи во категоријата

За нас Nistova Нашата компанија е Кинески професионален багаж претпријатие, со многу години на индустријат

МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примач

1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени .2.За царина ?Обично ние ќе се изјасни на ми

Ние сме фабрика директни продажби Ние ќе се фокусираме на чување резерви Добредојдовте на големо купув

Dispalang Козметички Торба Жените Патување Шминка Случај Цвет Молив Случај Пенкало Торба Молив Сад Ученици,

Моден Познатиот Бренд Козметички Торба Голем Капацитет за Миење Торба Патување Складирање Козметички

Производ големина : 16*16*4cmГлавен Материјал : Velour 100% сосема нов и висок квалитет Вети дека сите добра се од

Канцелариски Складирање Торба ОПИС : Студентот канцелариски Складирање торба, печатени со аниме бројки

За производот : ❤ КРАЈНАТА ОРГАНИЗАТОР – Разноврсна мултицел се користи за козметика и шминка додатоци

Коњ Печати Деца Молив Кеси Преносни Жените Шминка Козметички Кеси Животинско Стационарни Деца Пенкало

100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Името : Жените Мода Кармини Девојка Козметички Случаи Toiletry Колекции Ма

Жените Патување Козметички Кеси Дијамант Решетки Патент Мажите Шминка Кеси Организатор Убавина Toiletry Т

1 100% сосема нов и висок квалитет2 Козметичката торба е совршен објект за секоја сезона3...

Kawaii Симпатична Мачка Печати Деца Молив Торба Пенкало Торба Жените Козметика Случај Училиште Канцелари

Производ големина : 23*14*7cmГлавен Материјал : СТП 100% сосема нов и висок квалитет Вети дека сите добра се од

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и и

Производ големина : 16.5*23*14cmГлавен Материјал : СТП 100% сосема нов и висок квалитет Вети дека сите добра се о

Производ : Козметички торбаМатеријал : пвцБоја : Црна Пинк БелаГолемина на : S големина : 18115cmL големина : 16

Производ големина : 27*18*7cmГлавните Материјали : Најлон 100% сосема нов и висок квалитет Вети дека сите добр

Please wait...