0
clear
  • 6001 Хибрид Керамички Имајќи 12x28x8 mm ABEC-1 ( 1 парче ) Велосипед Дното Загради & резервни делови 6001RS Si3N4 Топката Лежишта
  • -20%
  • -20%
6001 Хибрид Керамички Имајќи 12x28x8 mm ABEC-1 ( 1 парче ) Велосипед Дното Загради & резервни делови 6001RS Si3N4 Топката Лежишта

6001 Хибрид Керамички Имајќи 12x28x8 mm ABEC-1 ( 1 парче ) Велосипед Дното Загради & резервни делови 6001RS Si3N4 Топката Лежишта

DEN 333.60

Достапност
Производот е достапен

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.022
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.modname=ckeditor
Атрибути Вредности Дел Број 6001 2rs Имајќи Имајќи Тип 2 Запечатени Понесе Кол (d) 12 mm Надворешниот Кол (D) 28 mm Ширина (Б) 8 mm Материјал Hybid Керамички Динамичен на Оптоварување (Cr) (Newtons) 5100 Статични на Оптоварување (Кор) (Newtons) 2400 Максимална Брзина (Масти) (X1000 ВРТЕЖИ во минута) 27 Тежина (Kg) (килограм) 0.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Кон својствата

Површина Грубост:
Ра 0.05
Капацитет На Моторот:
12*28*8 мм
Број На Модел На:
6001 Hybid Керамички Имајќи
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Хром Челик
Материјал:
Хибрид керамички
Структура:
Si3N4 топки

Производи во категоријата

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Дветоп домување со топката имајќи го вметнете за спремензапланината инсталација. Setscrew заклучување јак

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО Купувачот треба да го врати производо

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

NKI12 / 16 Игли валчести лежишта со внатрешен прстен големината на 12*24*16mmНие сме игли валчести имајќи фабрик

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Модел : Дијаметар 20mm Линеарна Круг Окноние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сак

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи 638ZZ 638 ZZ 6382 Z ABEC3 Size 8*28*9mm Висок КвалитетОва е популарна го

МоделGEBK5 SГОЛЕМИНА(mm)d5D16Б8Нето Тежина : 0.044 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 Дена1)Вашата Повратна

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 16007 ZZ Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 35 мм OD (надворешен д

Модел : Дијаметар 20mm Линеарна Круг Окноние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сак

започнетекрајотПредмет : S687ZZ / 2 OS Керамички Топката ИмајќиМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик 440 CПодмачку

Опис : 636 ZZ 636 ZZ 6x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката ИмајќиМодел : 636 ZZКолич

Please wait...