0
clear
  • М5*5/6/8/10/12/15/18/20/25/30/35/40mm Фото Албум завртка Snap Занитвам Книги Задник Завртка монтажа Завртки челик-никел позлатен
  • -20%
  • -20%
М5*5/6/8/10/12/15/18/20/25/30/35/40mm Фото Албум завртка Snap Занитвам Книги Задник Завртка монтажа Завртки челик-никел позлатен

М5*5/6/8/10/12/15/18/20/25/30/35/40mm Фото Албум завртка Snap Занитвам Книги Задник Завртка монтажа Завртки челик-никел позлатен

DEN 518.88

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Големина:
M5
Должина:
5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 45mm
Бренд Име:
AXK
DIY Материјали:
Металугрија
Вози Стил:
Никој
Завртка Тип:
Проред Завртки
Материјал:
Јаглероден Челик
Пакет:
100-199Pcs
Број На Модел На:
книгата завртка
is_customized:
Yes
Глава Стил:
M5
Тежина:
0.25 кг
Пакет Големина:
5*10*5cm
Тип:
книгата завртка
Материјал:
челик-никел позлатен
Е Прилагодена:
Yes
квалитет:
Супериорен производ
Тежина На Пакет:
0.150kg (0.33lb.)
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
Тип На Единица:
многу (100 парчиња/многу)
Пакет Големина:
20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)

Производи во категоријата

25pcs М8 * 40 MM жолта мали plug plug ѕид водител на пластични цевки проширување, проширување гром најлон цевка

100pcs M4 M5 M6 одделение 8.8 челик со цинк torx шестлобус пан главата на заврткатаКоличина : 100pcs

Ова е за една кеса на 300 парчиња од М2 М3 М4 А2 Нерѓосувачки Челик DIN912 Ален Хексадецимален Завртки Socket Head Ка

200pcs м2*5 304 од не ' рѓосувачки челик а270 304ss torx штекер главата капа машина завртка torx завртка

ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : / / www.aliexpress.com / store / 119597 / search?origin=y&Search Text=Stain

200 Парчиња М5 x 10мм Филипс Пан Глава на Машина со ЗаврткиМатеријал : АкриликГолемина : M5 x 10мм (Навој дијаме

Понекогаш треба повеќе од неколку денови, особено во текот на максималните периоди на работа поради ваш

200 Парчиња M3 x 12mm Ален БолтМатеријали : Најлон (Ro HS согласност)Големина : M3 x 12mm (Навој дијаметар : 3мм...

200pcs м2*10 304 од не ' рѓосувачки челик а270 304ss torx штекер главата капа машина завртка torx завртка

Здраво пријател,Ви благодариме за вашата нарачка Ве молам оставете ме вашиот Email, ако е можно.Дека ќе ми

Бренд BRT / Bai Ruite Материјал 304 од не ' рѓосувачки челик име Хексагонални socket head кап завртки Површинска обр

ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : / / www.aliexpress.com / store / 119597 / search?origin=y&Search Text=Stain

300 Парчиња M4 x 6mm Филипс Пан Глава на Машина со ЗаврткиМатеријал : АкриликГолемина : M4 x 6mm (Навој дијаметар

150 Парчиња М5 x 12mm Копачка Завртки Првенство Точка Дупчиња Поставите ЗаврткаМатеријали : Најлон (Ro HS согл

200 Парчиња M4 x 14mm Филипс Пан Глава на Машина со ЗаврткиМатеријал : АкриликГолемина : M4 x 14mm (Навој дијамета

1000pcs / многу м4 црна ABS Круг Spacer / Круг ќорсокак spacer М4*h Должина(h)=2~10мм d1=3.2 d2=7Ние имаме повеќе од 10 yeas искус

ST2.9 Безбедносни Само Прислушување Завртки Pin во Torx Вози Countersunk Flat Head Нерѓосувачки Челик T10Тема Кол = 2.9 mmГл

Please wait...