0
clear
  • Песок одбор гас за перење шише,Капацитет 100ml,Monteggia гас за перење шише со песок плоча
  • -20%
  • -20%
Песок одбор гас за перење шише,Капацитет 100ml,Monteggia гас за перење шише со песок плоча

Песок одбор гас за перење шише,Капацитет 100ml,Monteggia гас за перење шише со песок плоча

DEN 936.00
DEN 824.00

Достапност
Производот е достапен


Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајте го нашиот E-mail : [email protected] com .
Песок одбор гас за перење шише,Капацитет 100ml,Monteggia гас за перење шише со песок плоча
Капацитет : 100ml

Кон својствата

Капацитет:
Песок одбор G1(P70), Песок одбор G2(P50), Песок одбор G3(P30), Песок одбор G4(P7), Песок одбор G5(P4), Песок одбор G6(P2)
Класификација:
Колба
Број На Модел На:
Песок одбор гас за перење шише 100ml

Производи во категоријата

Производ Објект : 29 / 32 Заеднички 40# Затка Лабораторија Стакло Дестилација Главата Адаптер Три Начин Цев

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 100220mm Облекување Ножици S / Челик Чешлање Коса Хируршки Забите Тап ОстарМатеријал : Нерѓ

300ml ПВЦ Мерење на Пластични Транспарентен Дипломирал Beaker Пластични Beaker со рачка(Pls answer : ___________________________ no

Производ Објект : 24 / 29 x 29 / 32 Затка Лабораторија Стакло Адаптер Дестилирани Глава 75 Степен Наведнуваат War

125ml Жолто Кафеава Лабораторија Стакло Reagent шише, широко устата, со земјата затка(Pls answer : ___________________________ not

Производ Објект : 29 / 32 Заеднички Дестилација Адаптер 3начин Claisen 75 Степен Главата Конектор ЦевкаЗаеднич

Производ Објект : 1000ml Лабораторија Стаклени Нозе Аптека Мерење Beaker Конусна Дипломира Со SpoutМатеријал : Le

Производ Објект : 1000ml Лабораторија Дестилирани Апарати Круг Дното Колба со Серпентина Стакло Кондензат

Двеnecked колба вертикален форма,со два necks стандард земјата устата,Капацитет 5000ml,Средината заеднички 29 / 32

Производ Објект : 14 / 23 Заеднички Стакло Вакуум Приемник Адаптер Лабораторија Лабораторија За Наука 105 С

Производ Објект : 125ml Лабораторија Стакло Намалувањето Инка Топката Форма Со Стакло Stopcock Премерување Ал

капитал:500mlМакс Вакуум : 0.06 Mpaматеријал:borosilicate стакло,висина:205mmустата дијаметар:37mmцевка со дијамет

Производ Објект : 6mm Внатрешна Diam Capillary Стакло Кинематичка Viscosimeter Pinkevich Лабораторија ЦевкаМатеријал : Ст

Триnecked колба вертикален форма,со три necks стандард мелење устата,Капацитет 5000ml,Средината заеднички 40 / 38,

Производ Објект : 14 / 23 Земјата Заеднички Женски Машки Лабораторија Стакло Пренос на Гас Адаптер СтаклоЗ

Производ Објект : 8mm Понесе Висок Вакуум Stopcock ТОблик 3 Начин Шупливи Plug Лабораториска ОпремаМатеријал : Bo

Please wait...