0
clear
  • 925 Сребрен Хривнија Верски Крстот Солидна Sterling Silver Унисекс Хривнија Мода Шарм Накит
  • -20%
  • -20%
925 Сребрен Хривнија Верски Крстот Солидна Sterling Silver Унисекс Хривнија Мода Шарм Накит

925 Сребрен Хривнија Верски Крстот Солидна Sterling Silver Унисекс Хривнија Мода Шарм Накит

DEN 1120.80
DEN 572.00

Достапност
Производот е достапен

925 Сребрен Хривнија Верски Крстот Солидна Sterling Silver Унисекс Хривнија Мода Шарм Накит 100% Нови 100% Sterling silver 100% Warrantied Производ Екранот Модел Покаже Сертификат

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Дијаметар:
2.50*1.50 cm
Certificate Type:
GDTC
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Религиски
Метали Тип:
Сребро.
Верски Тип:
Кристијан
Сертификат Број:
10170920301
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Бренд Име:
AGLOVER
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AG111
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Пакет:
Кутија + сомот торба
100% sterling silver:
Тоа е 100% Warrantied
Синџир должина:
18.00 cm

Производи во категоријата

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни д

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Хривнија Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за

Нови гравирани ахат dzi се, исто така, високо ценети како додека тие се добро направени, содржат традицион

Име : 925 Фунта Сребрени НараквициФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100%

Подемот и сјај! Добиете вашиот ден започна на светла забелешка со овој sterling silver нараквица.

Tks Зошто се толку ниски цени?О : Затоа што ние сме најдобри на пазарот! (нема вода е подобро)сребро и toxin во

: Сите рачно изработени барок бисер и розова школка brooch / pendant, производство период од околу 35 дена, секо

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : 100% реално 925 Sterling silver парична Казна Накит Бела CZ Waterwave "V" Синџир Хривнија на жени

Можете да нарачате еден повеќе предмети од нас, и бара од нас да ги спои транспорт , Сигурно ќе се спасат

990 Sterling Silver Хривнија Накит Жена Мода Шарм Зелена Ахат Кристал Пол Женски парична Казна Накит 100% Нови 100% St

Име : 925 Фунта Сребрени НараквициФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100%

Се надевам дека ќе имаат пријатно купување!Ви благодарам многу! Јас секогаш вклучуваат малку подарок за

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Природни HETIAN Jade Закачам【 Тежина 】11.5 g【Метал Тип】990 Sterling Silver

Гаранција не влијае на продажба повторно3.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.com,тогаш, ако тоа е наш

започнетекрајотДобредојдовте во мојата продавница за накит!Еден дијаметар е за 17mm, а должината е за 20mmТ

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина...

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти и Чиста 925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Хривнија за МажиМЕТАЛ : 925 Фунта С

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина Сите монист

Природни Црна Ахат Хривнија Монистра НараквициПриродни jade боја ќе мора нијанси, како и текстура од каме

5 cm) снегулка.Накит мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Хривнија【Метал Тип】925 Sterling Silver【 Тежина 】3.88 g

Име : 925 Фунта Сребрени НараквициФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100%

Please wait...