0
clear
  • 2000Pcs/многу Ананас шема Пластични Пост Mail Кеси Поли Mailer Само Запечатување Mailer Пакување Плик Курир изразат торба
  • -20%
  • -20%
2000Pcs/многу Ананас шема Пластични Пост Mail Кеси Поли Mailer Само Запечатување Mailer Пакување Плик Курир изразат торба

2000Pcs/многу Ананас шема Пластични Пост Mail Кеси Поли Mailer Само Запечатување Mailer Пакување Плик Курир изразат торба

DEN 17280.00
DEN 16416.00

Достапност
Производот е достапен


Поли Mailer Плик Пластични Мејлинг Кеси Само Запечатување На Превозот Торба 1.Количина : 2000 Компјутери 2.Димензии : За 26cmx33cm+4cm Дополнителни Детали : 1,Авто-запечатување, кора и се држи, лепило чува содржината безбедна и подесувате доказ 2,Исклучително лесен материјал помага да ги зачувате на поштенски 3,Сива внатре држи содржината скриени од поглед 4,Висока јачина шевовите за максимална заштита 5,Чувствувате солза и пункција отпор
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Кон својствата

Бренд Име:
ETRSUNTECH
Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Божиќ
Број На Модел На:
LZ0897
Шема:
Храна
Број на Компјутери:
2000pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

100pcs / многу DIY Едноставна Тенка Kraft Хартија Свадба Бонбони Кутија Со Writting Картичка Посебни Бонбони Подар

Име На Производ : Црвено Жирафа Cookie ПакетМатеријал : OPPГолемина : 10 x 10+3 cmПакет : 1000pcs / многуСамо торба...

метарДетали за производот : материјал : бисер papercardголемина на : 6.5*6.5*4.5 cm / 2.56*2.56*1.77 инчбоја : како на слика

ПРОИЗВОД СЦЕНАРИЈА материјал : природни burlap и чипка боја : природна burlap боја, големина : 4" x 8" = 10cm x 20.5 cm кол

Европската Свадба Бонбони Кутија Креативни Ласерски Сече Свадба Прстен Бонбони Торба Свадба Корист Ро

100pcs / многу18*9*5cm Бели Хартиени Кеси Сендвич Леб Храна Takeout Торба Свадба Партија Корист Подарок Перница 5 г

Целата Големина : 12x20cm Употреба Големина : 10.5x16.5cm Може да Пакет за 250g ОризНие прифаќаме прилагодено лого

Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.Предмет : Бо

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаПластични Складирање Кеси 100pcs 5x7cm Пластични ЈП Zip заклучување Само З

Име На Производ : Жолта Зајакот Cookie ПакетМатеријал : OPPГолемина : 10 x 10+3 cmПакет : 1000pcs / многуСамо торба...

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Лен Боја : Како на сликата Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Долж

Целата Големина : 16x25cm Употреба Големина : 14x21cmНие прифаќаме прилагодено лого и прилагодено вашиот сопст

Целата Големина : 20x30cm Употреба Големина : околу 18.5x26.5cmНие прифаќаме прилагодено лого и прилагодено ваши

Материјал : 400g CardboardГолемина : 14*14*5cmAnswer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на кутијата не се

0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит Додатоци Шарм Монистра Обетки Прстен Ореви Монета Подаро

Целата Големина : 12x20cm Употреба Големина : 10x16cmНие прифаќаме прилагодено лого и прилагодено вашиот сопст

Целата Големина : 18x26cm Употреба Големина : 16x22cmНие прифаќаме прилагодено лого и прилагодено вашиот сопст

0393 инчен 1 инч=25.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел

Материјал : КартонОбјектот Големина : 6cm x 6cm x 6cmПакет Содржина : 50pcs / многуAnswer : ___________________________ Note : Кутии п

Теми : Градина Тема, Класичен ТемаПовод : Годишнина, Свадба,партииКатегорија : Корист КутииМатеријали : К

250pcs 5" x7" Шарени Фолија Злато Хартија Третираат Кеси Бонбони Корист на Партијата Хартиени КесиОпис На Пр

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Пакување ДеталиСекоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer кар

Големина : околу 250*180*82mmКоличина : 1lot=1 парче хартија торба.Материјал : Убаво 210g Бела Kraft хартија ; безбедно

01" големина толеранција))Се Одлични За Архивирање,Или За Безбедно,Уредно Пакување.Здраво Пријател,Кликн

Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши првКупувачот кои сакаат спорот и лоши ко

Целата Големина : 18x26cm Употреба Големина : околу 16.5x22.5cmНие прифаќаме прилагодено лого и прилагодено ваши

Материјал : 300gsm karft хартија, картонБоја : црна,кафеаваГолемина : 4x4x2.5cmКОЛИЧИНА : 1000 PCS / МногуAnswer : _________________

Please wait...