0
clear
  • Задните Wiper Рака со Ножот за ОПЕЛ CORSA D (2006-2013) 1pc 12 300мм, Опел Задните Wiper Рака & Задните Wiper Ножеви
  • -20%
  • -20%
Задните Wiper Рака со Ножот за ОПЕЛ CORSA D (2006-2013) 1pc 12 300мм, Опел Задните Wiper Рака & Задните Wiper Ножеви

Задните Wiper Рака со Ножот за ОПЕЛ CORSA D (2006-2013) 1pc 12 300мм, Опел Задните Wiper Рака & Задните Wiper Ножеви

DEN 479.04
DEN 378.00

Достапност
Производот е достапен


Одговара за : "ОПЕЛ" CORSA D
Година : 2006 година -> 2013
Задните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CM
ЗАДНИТЕ WIPER + РАКА
Зошто TRIPLUS wiper ножеви?
TRIPLUS обезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно и
вози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !
ПО TRIPLUS wiper ножеви!!
МНОГУ ВАЖНО
1. Вашиот Автомобил создателот / Автомобил модел / Година треба да биде иста како што се наведени.
2. Вашиот точни Receiptant име, ddress, Пост код, Телефонски број е потребно за испорака.
3. Бесплатен превозот од КИНА ПОСТ или Epacket.
4. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по вашата исплата.
5. Следење на број ќе се обезбедува во системот по испорака.
6. Времето за испорака зависи од различни изразат процес и ја вашата адреса и ние ќе ви помогнат да го следи.
7. Ние сме manufacutrer и се произведени повеќе од 26 врвните брендови на wiper ножеви целиот свет.
На широк спектар вклучуваат аеро/ мека/flex/ метал/special/странично/heavyduty/снег/мулти/ wiper ножеви.
100% СИГУРНОСТ ДА СЕ КУПИ!
- ако, да не најдете вашиот автомобил модел или она што ви треба во нашата продавница,
- доколку имате било какви прашања во врска со вашиот автомобил модел & годината & fitment,
- доколку планирате да промет на големо или дистрибуира нашите wiper ножеви во вашата земја,
- ако.........
Ние сме тука за поддршка секогаш, стр закуп не двоумете се да ги споделите со нас!

Кон својствата

Објектот Должина:
Rear Wiper Only, Rear Wiper with Arm
За Возило Брендови/Модел:
Опел
Опел Модел:
corsa
Опел Corsa-Година:
2006 година
Бренд Име:
triplus
Име На Модел:
TP14D8630
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал Тип:
Природна Гума,Цинк Легура,Sk6 Супериорен Легиран Челик
Специјални Функции:
OE Fitment, цела Сезона, Високи Перформанси
Задниот Дел На Ножот Големина:
12(30cm/300мм)
Производ Состојба:
100% Сосема Нов
Опел CORSA D:
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Задните Wiper Рака + Задни Сечилото:
Заден Ветробран Стакло, Заден Прозорец Wiper Рака, Назад Шофершајбната Стакло
Година:
2006 - 2013

Производи во категоријата

Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 3 C 20062011 Дел Број : 3 CD 955 104 3 CD 955 103 3 C0 955 104 3 C0 955 103 Компатибилен Дел бро

Висок Квалитет Лифт Цилиндар За Светлата за Миење Систем Одговара За Ауди Q7 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Мат

Автомобил Направи : За Nissan XTrailМодел Година : 2008 2013Задните Wiper Големина : 14"Автомобил Направи : За Nissan XTrailМ

Одговара за : CHEVROLET AVEO / CHEVROLET SONICГодина : 2011 > НавамуВозачот Големина : 26" / 65 CMПатникот Големина : 15" / 38 CMЗ

24"+16" Висок Квалитет Bexceed на Автомобил шофершајбната хибрид wiper ножот За Тојота ПикникЗа : Toyota ПикникГоди

Одговара за : КАДИЛАК STSГодина : 2004 > НавамуВозачот Големина : 23" / 58 CMПатникот Големина : 21" / 53 CMЗошто TRIPLwi

Задните Wiper Рака Ножеви За "Рено" Clio Mk2 1998 до 2005 R S КампусЗадните Wiper Рака Ножеви За "Рено" Clio Mk2 1998 до 2005 R S Ка

QEEPEI Wiper Ножеви За Mini Countryman 2010 година наваму 20"+19" Висок Квалитет Iso9001 Природна Гума Чисти Пред Шофершајбна

Fitment : За Рено Twingo 2Година : 2007 НавамуВозачот Големина : 24inch(60cm)Патникот Големина : 16inch(40cm)Задните Wiper Голем

Одговара за : МЕРКУР МАРИНЕРГодина : 2008 > 2011Задните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CMТоа е задните wiper сечило

Опис : Погодни / За Dodge Рам 1500 20022008 Големина На 24" + 24" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Воза

Fitment : За "ФОЛКСВАГЕН" TiguanГодина : 2007 НавамуВозачот Големина : 24inch(60cm)Патникот Големина : 21inch(52.5 см)Задните

Опис На Производот : Производ : Автомобил Задните Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница си

Одговара за : NISSAN НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕГодина : 2009 > НавамуЗадните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CMТоа е задните

Плаќање1 Со цел да се избегне донесувањето ви проблеми, ве молиме проверете внимателно ако производот е

21"+21"Висок Квалитет Bexceed на Автомобил шофершајбната хибрид wiper ножот за JAGUAR XK 8Годишен : 1996>2006Големина : 21" /

Ние не сме одговорни за било какви загуби во еmail додека се враќаат врати стока.Сите неисправни производ

Опис На Производот : Производ : Wiper ножевиКвалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение p

19"+19"Висок Квалитет Bexceed на Автомобил шофершајбната Традиционалните wiper ножот за JEEP CherokeeЗа : Jeep CherokeeГодиш

Одговара за : "Опел" SignumГодина : 2003 > 2008Задните Wiper Сечилото Големина : 16" / 40 CMТоа е задните wiper сечилото са

Опис : Погодни / За Hyundai I30 Hatchback & Tourer 20102012 Година Големина 18" + 24" 100% Сосема Нов Bracketless Шофершајбната Wiper Но

Одговара за : Мерцедес Бенц AКласа [W169]Година : 2004 > 2012Задните Wiper Сечилото Големина : 12" / 30 CMЗАДНИТЕ WIPER + Р

Автомобил Направи : За Jeep CherokeeГодина : 20142016Пред Големина : 26" & 18"​Oge Refills користи напредна технологија, ле

Одговара за : FORD MUSTANGГодина : 2009 > НавамуВозачот Големина : 22" / 55 CMПатникот Големина : 20" / 50 CMЗошто TRIPLwiper н

Одговара за : TOYOTA Auris Туринг [Имот]Година : 2012 > НавамуЗадните Wiper Сечилото Големина : 10" / 25 CMТоа е задните w

Please wait...