0
clear
  • Бесплатен Превозот Европа стил Врнежи од дожд Туш Тапа Постави Ѕид Монтирани бања злато заврши Миксер Луксузни Бања & Туш Тапа сет
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот Европа стил Врнежи од дожд Туш Тапа Постави Ѕид Монтирани бања злато заврши Миксер Луксузни Бања & Туш Тапа сет

Бесплатен Превозот Европа стил Врнежи од дожд Туш Тапа Постави Ѕид Монтирани бања злато заврши Миксер Луксузни Бања & Туш Тапа

DEN 17688.00
DEN 13266.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Feebacks Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Со брзиот развој, имаме подобри и да се стабилизира на квалитетот на нашите производи. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
Контакти со Нас, ве Молиме Порака нас од 9 : 00 часот.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние само брод да се потврди цел адреси. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.туш бар ,се справи со туш ,црева ,додатоци за монтирање
Превозот
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).
Ако имате било какви прашања pls не двоумете се да контактирате со нас
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (GMT+8) од понеделник до сабота . да 18 : 00часот. Ние сме секогаш на водечката позиција на домашниот пазар во оваа област. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Истовремено, нашиот персонал се фокусирале на квалитет, дизајн и развој на производи. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Имаме исто така се вработени професионални техничари за дизајн класичен бренд со опрема за санитарија од дома и во странство. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
MINGYI санитарија Co.Опис опис на Производот : 100% Сосема нови во кутија подготвени да брод од Стил : Класичен Крај : златна боја Туш Глава : Врнежи од дожд Туш главата Материјал : Месинг и Нерѓосувачки Челик Showerhead Димензија : 8 инчен Тапа Вкупната Висина (cm) : 80-115 Рака Туш Материјал : Месинг Инсталација Дупки : 2 Дупки Број на Рачки : Трајни Справи со Вентил Тип : Керамички Вентил Тапа Тело Материјал : Месинг Тапа Spout Материјал : Месинг
Пакетот вклучува : туш главата .

Кон својствата

Вентил Core Материјал:
Керамички
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Стил:
Современа
Бренд Име:
Tuqiu
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Големина:
131-200mm
Број На Модел На:
MY-SF78
Тип:
Rotatable Кревање Тип
Површина По Завршувањето:
Злато
is_customized:
Yes
Тип:
Бања & Туш Чешми, Туш Сет
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува

Производи во категоријата

Ние ја напуштат повратни информации за секоја завршена трансакцијата ние ќе се реши тоа за вас во рок од

Бесплатен превозот Tiзлато Распространета 3 дупки бања када тапа Солидна месинг вентил, Месинг spout месин

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат Ние ќе ви даде

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме ги споделите со нас веднаш, ако не сте го добиле парцелиили нешто не е во ред.Ние

Спецификација : Функција : Thermostatic Туш ТапаТело материјал : МесингКрај : Полиран ХромБрој на Рачки : Двојн

Двоен Квадрат Хром Позлатен Скриен Туш Миксер Вентил Топла И Ладна Вода Во Ѕид Монтирани Бања Тапа Конт

Пораки се постапува во рок од 24 часа на работни дена.Ние брод на светот од кина.На резервни делови и дода

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Ви

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Добредојдовте на нашата компанија! Kaimei Ling Бања Трговски Друштва кои се Однесуваат на Чешми; Наш Врвен Пр

Dofaso месинг туш колона ѕид монтирани thermostatic бања туш миксер цена во бања дожд туш thermostatic мешање вентилдо

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Европски антички месинг ѕид монтирани бања ротира када тапа, Ретро потоне слив тапа миксер вода допрете

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

DHL (ФЕДЕКС)Бесплатен превозот злато заврши бања туш тапаБрој На Рачки : една РачкаКрај : злато PVDСтил : Сов

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

5910287316170335 F35 Серија Хром Бања Прибор парче парче парче парче парчеПлаќање : Ние ги прифаќа следниве н

Но во топла продажба сезони,тоа може да потрае од 60 дена.Топло прашува : Тоа обично ќе трае околу 2040 дена

Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди неоцрни живот сјај.· имате 3 дена да ја плати откако ќе г

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфе

Опис На ПроизводотЅидот Монтирани Топла И Ладна Вода, Туш Вентил Сокриени Леснопланината КутијаГолеми

Кога температурата на водата е меѓу 30c~39c, Зелена ќе се покаже автоматскиВ.А Кога температурата на водата

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Анти месинг За

Please wait...