0
clear
  • Beibehang Сопствена позадина апстракт текстура шема поздравниот ефект Нордиските индивидуалност ТВ каучот позадина ѕидови 3d позадина
  • -20%
  • -20%
Beibehang Сопствена позадина апстракт текстура шема поздравниот ефект Нордиските индивидуалност ТВ каучот позадина ѕидови 3d позадина

Beibehang Сопствена позадина апстракт текстура шема поздравниот ефект Нордиските индивидуалност ТВ каучот позадина ѕидови 3d

DEN 1056.00
DEN 739.00

Достапност
Производот е достапен

Не ролни. Анти влажност. начин на плаќање : Ние сме тука за да се прифати Alipay.
Ве молиме напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето.

Кон својствата

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
Персонализација на било која големина позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang

Производи во категоријата

Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот Сјајна површи

Брилијантен површината Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода Позадина ЛОГОТО екран

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот

Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Површина : (2.Ние ќе се обид

Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испрат

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина (ширина и висина) Не 10m L

77 Квадратни метри Ви благодариме16 стандардната големина на располагање : 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70.76m2

Mural позадина ПРАШАЊА и одговори За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина 3 : Пополнете ги деталит

високо квалитетен Материјал карактеристики : лесен за чистење антистатички, добро вентилирани...

05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .Опис На ПроизводотОпис на производот Материјали : Свила крпа

2 S quare метри = 2 парчиња Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи водоотпорен...

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

3 D Ѕид трудови Тигар Налепници самолепливи Позадина ПВЦ Водоотпорен Постер Имитација 3 D за Дома Декор В

Висок квалитет Било која големина на mural позадина е за целата шема 2 S quare метри = 2 парчиња...

Цел 8 квадратни метри Било која големина позадина за целата слика Всушност, вие може да го добиете она шт

8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1.02539 м)Често поставувани прашања : 1.

Натпреварот pattem Подготви алатка Материјал : неплетени Цена : $ / метар квадратен Инаку после 24 саати, ни

76m2 заокружување Во меѓувреме марка на вашиот ѕид детаљ ширина & висина под цел.05 m на двете на должина и ш

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs...

Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина

Беж (JD90702) Се применуваат на паста Овој процес се нарекува " резервација.3 Контактирајте со нас преку email и

3 метри висок Областа : 3m * 2 Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот.

ве молиме да ни каже.Вебсајт цена е само за 1 метар квадратен, Било која големина на подот mural е за целата

Материјал : ПВЦПроизвод Големина : Custom size, можете да го изберете вашиот омилен сликаБоја : Како на сликат

Ставете го на земјата и употреба на нож за да се намали од вишокот дел и користете крпа за чистење на пов

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Please wait...