0
clear
  • тешко сјајот течни случај за iphone 4 и 4s 5 5s 5c se 6 6s 7 7s плус кориснички; fashion вода сјајот случај прилагодена за iphone
  • -20%
  • -20%
тешко сјајот течни случај за iphone 4 и 4s 5 5s 5c se 6 6s 7 7s плус кориснички; fashion вода сјајот случај прилагодена за iphone

тешко сјајот течни случај за iphone 4 и 4s 5 5s 5c se 6 6s 7 7s плус кориснички; fashion вода сјајот случај прилагодена за iphone

DEN 624.00

Достапност
Производот е достапен


Функција : Совршено Proctect телефон од шок, гребнатини, абразија, нечистотија и други опасност.
Производот Се Покаже :
Чекор :
1, ве молиме изберете материјал во боја;
2, ве молиме изберете модел на телефон.
7, Голем попуст од DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/Epacket/USPS/HK ПОСТ/сингапур Пост/Кина Пост/Swiden Пост .
Произведе Капацитет : 3000 компјутери/ден.
5, УВ светлина : Брзо печатење на слика на тврд пластичен сјај случај или меки sillicon сјајот случај.
Нашиот производ Describtion :
1, 3d топлина сублимација : брзо печатење на хард пластични случај со слика целосно покриени случај.
3, Прилагодите 10 различни стил телефон случаи.
MOQ : 1 парче 1 дизајн
Производство на време круг : 3 дена.
дали dower телефон случај прилагодите
Драг Пријател,
Ви благодариме за посета на нашата фабрика во продавница
Нашата фабрика почна да се прилагодите варира мобилен телефон случаи од 2010 година. 3, Pls се Избере вистинскиот модел на телефон и да ја означите сјајот боја за тоа.
Напомена : 1, Epacket / Hk пост парцела, Многу побрзо и побезбедно Потоа Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, тоа е подобро, ако може да избере на овој начин.
4, УВ светлина : Брзо печатење на сликата на задната страна на хард пластични случај или меки sillicon случај.
Дизајн : на Клиентите им обезбеди.
5, Слободна рака надомест на пад на превозот услуга
6, Голем Попуст за веледрогерија.
2, 2d подлога топлина сублимација : брзо печатење на сликата на задната страна на хард пластични случај или меки sillicone случај.
6, watertransfer : висок квалитет на печатење на слика на сите видови тешко пластични телефон случаи.
Веледрогеријата контакт со Алис Hu ве молам.com Центар за Масажа кој ја Напушти Масажа со кликнете "контакт сега" Трговија менаџер испрати масажа со кликнете на "Chat Сега" Цел Масажи ја Напушти масажа со кликнете на "ред детали" Whatsapp +86 18503039101 (Алис) +86 18665377595 (Carl)
тешко сјајот течни случај за iphone 4 и 4s 5 5s 5c se 6 6s 7 7s плус кориснички; fashion вода сјајот случај прилагодена за iphone.
4, Прилагодите паметен телефон случаи со 4 вид печатење начин.50% 5% 5% 5% Хонгконг Пост Воздух Mail 0 47.
тешко сјајот течни случај за iphone 4 и 4s 5 5s 5c se 6 6s 7 7s плус кориснички; fashion вода сјајот случај прилагодена за iphone
Краток Вовед :
Бренд Име : Дали dower/сон направи
Материјал : тешко Пластичен сјај случај.
Нашата предност :
1, Прилагодите мобилен телефон случаи со 1 дизајн 1 парче. 4, Pls ме напушти масажа на слика број што сакате. 2, Pls внесување на вашето име и презиме + Целосна адреса + Целосен телефонски број + Правилниот Пост Код да advoid пакет cannt пристигнат на време.
3, ве молам да ми испрати ја сликата за печатење или изберете слика што ја имаме со број што се означени.
следната слика може да се choosed :
За превозот : превозот метод пристигне ситуација 3-5 дена 5-15 дена 16-30 дена 31-40 дена чека да ги собереш изгубени/врати epacket 0 47.

Кон својствата

Материјал:
7 плус, 7g, 6s плус, 6g плус, 6s, 6g, 5c, 5s, 5g, se, 4s, 4g
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 4,iPhone 7,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone SE
дизајн:
Мат,Симпатична,Апстракт,Спорт,Транспарентен,Цитати & Пораки,Обична,Егзотични,Животински,Гроздобер,Jewelled,Геометриски,Сјајна,Бизнис,Ткаеше,Метален
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
прилагодено/персоналните сјајот случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Тип:
кристал случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
fit for iphone series
Бренд Име:
дали dower
Тип:
прилагодено/personlized/DIY/направи свој
MOQ:
1 парче/image
дополнителна услуга:
1 парче капка превозот бесплатно
Печати Занает:
ув светлина
Материјал:
пластични случај сјај
сјај во боја:
сребрена/gold/виолетова/розова/red/Виолетова црвена/ зелена/сина
каде да ги испечатите вашите слики на:
Назад
Фабрика цена:
Yes
комерцијални експрес сервис:
DHL/федекс/ТНТ/UPS/Aramex/град-линк/EMS
стандард на превозот услуга:
epacket/Хонг Конг поштенски парцели

Производи во категоријата

Сите го следат слики се само како референца,ние diy го користите телефонот modle,така што ќе се добие точен с

YESPURE Фенси Жените Телефон Додатоци Случај За Iphone 6 Плус Бисер Дизајн Кристално Јасна Задниот Поклопец Coqu

Сјај Кристал Кожа Случај Дијамант Casa Прекривачот Bling Кристал Стојат Hold ФункцијаКомпатибилен Модел : за i

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Опис : 100% сосема нов.Впечатлив дизајн и супер квалитет.Ажурирајте го вашиот телефон безбедно и заштитен

​1 Цените не вклучувајќи обичај должност на дестинација земји.2 Начини на плаќање : со Кредитна Картичка

Ние се утврдува цена, количина, товарни цена Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме ко

За Галакси S6 работ Плус случај 3 D Bling Кристал Кристал Кожа Дијамант Кристал Луксузни Флип Паричникот Кар

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Руски Пријатели, ве молиме дај ни вашиот полно име за испорака, ви Благодариме! i Secret + за Huawei чест 6x 5.5 инч

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

modname=ckeditor1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ни

Опис : 100% сосема нов.Впечатлив дизајн и супер квалитет.Ажурирајте го вашиот телефон безбедно и заштитен

Dower Мене Луксузни Дијамант Огледало Бисер Цвет Динамичен Течни Сјајот жив песок Телефон Случај Маска За

Телефонски број ќе биде прифатена Се Враќа ПолитикаНавистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари

TPU Мека Задниот Поклопец За Huawei чест 9 Лајт Случаи 3 D Ослободување на Моделот Симпатична Девојка Телефон

modname=ckeditor1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ни

Dower Мене Жешка Мода Bling Дијамант Симпатична Bowknot Огледало Ѕвезда Сјајот Мека TPU Телефон Случај Маска За i P

Girly Розови Цвеќиња Bling Дијаманти Rhinestones Тежок Случај За Мобилен ТелефонОпис : 100% Сосема Нов и висок квали

Please wait...