0
clear
  • 10pcs/многу L7805 LM7805 три-терминал регулаторот 1.5 A / 5V ДА-263 оригинален Производ
  • -20%
  • -20%
10pcs/многу L7805 LM7805 три-терминал регулаторот 1.5 A / 5V ДА-263 оригинален Производ

10pcs/многу L7805 LM7805 три-терминал регулаторот 1.5 A / 5V ДА-263 оригинален Производ

DEN 97.92
DEN 93.00

Достапност
Производот е достапен


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
Купувачот Совети
1 : Прво бидете сигурни дека tha т вашата адреса за е точен
2 : Пред да потпише за пратката, ве молиме проверете парцела е исполнет со производот
За НАС
Ние и Ветуваме на :
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
Сервисот За Политика
Ние сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо.
Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојка, складирање, три-терминал напонски регулатор, SCR, поле ефект, schottky, релеи, отпорници кондензатори, , светлината цевка, конектори, и други one-stop поддршка на услуги!
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Нашите предности
1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда
2 : квалитетот на производот достигна серија на сертификациони
3 : Ние го поддржуваат различни видови на транспорт, Хонг Конг и Кинески поштенски пакети, ЕМС.DHL сојузниот .UPS-от и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот.
Јас цврсто верувам
Ние ќе биде вашиот најдобар партнер

Кон својствата

Број На Модел На:
L7805
Бренд Име:
CazenOveyi
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Пакет:
to263
Електронски Компоненти & Материјали:
3.0
Електронски Компоненти & Материјали 1:
Електронски Компоненти & Материјали 2:
Електронски Компоненти & 3 Материјали:

Производи во категоријата

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време К

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

На пример колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн.Ин

DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни.Увозните Даноци или Давачки1.

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти по

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот. Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добива

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

Пакетот Вклучува : 2*Capacitive Touch ПрефрлатеHTTM серија на допир копче за модул има следниве карактеристики : 1

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време К

Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот и двете ве молиме оставете белешка во своја

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

Please wait...