0
clear
  • Cawanerl 2 X 100W H11 Автомобил Халоген Сијалица Магла Светлината на Денот Водење Светилка светилки drl 12V Стајлинг За Nissan X-Trail (T30) (T31) 2001-2015
  • -20%
  • -20%
Cawanerl 2 X 100W H11 Автомобил Халоген Сијалица Магла Светлината на Денот Водење Светилка светилки drl 12V Стајлинг За Nissan X-Trail (T30) (T31) 2001-2015

Cawanerl 2 X 100W H11 Автомобил Халоген Сијалица Магла Светлината на Денот Водење Светилка светилки drl 12V Стајлинг За Nissan

DEN 2087.52
DEN 1065.00

Достапност
Производот е достапен

-На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите низок квалитет слабо светилки,обезбеди безбедно возење средина за на дожд,магла и други лоши временски услови; -цената е за 2 парчиња абажур + 2 парчиња светилки + завртки ; -Иако инсталацијата е многу лесно, само plug & play, професионална инсталација е препорачливо; -Пред да нарачате, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел, ако не можете да потврдите дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас. - Магла светлина само одговара на следните автомобил модел : За Nissan X-Trail (T30) 2001-2006 За Nissan X-Trail (T31) 2007-2015

Кон својствата

Специјални Функции:
Висока Моќност, Висока Осветленост, Водоотпорен
Објектот Тежина:
0.61kg
X-Trail-Година:
2005,2010,2015,2004,2011,2002,2013,2007,2003,2012,2008,2006,2014
Материјал Тип:
Висока температура отпорни пластични + Стакло
Име На Модел:
26155-89927, 26150-89927
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Бренд Име:
cawanerl
Објектот Дијаметар:
3.54inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Nissan Модел:
X-Trail
Напон:
12V
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
моќност:
100W
Напон:
12V
тековната:
3.8-4А -
Температура На Боја:
4300K
боја:
топло бела
Услуга Живот:
5000 часа
оем дел броеви:
NI2592117, NI2593117
Тип На Сијалица:
H11
Автомобил модел:
За Nissan X-Trail (T30) (T31) 2001-2015

Производи во категоријата

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла СветилкаОдговара За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 20122015Информации

Автомобилстил, За 20082014 Мицубиши Lancer Црвена Леќа, ПРЕДВОДЕНА од Задниот Браник Рефлектор Кочница Светли

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи в

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Можете да ја користите светлината за Теренски Возила, Камиони, Трактори, ЏИП, АТВ, мотоцикл, Кранови, Forklif

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Ве молиме контактирајте ме Примачот Име И Презиме : 2.Вашиот Најдобар Избор на Авто Додатоци ~~~~~Е корола l

Номинална Напон : DC 12 VНоминална Моќност : помалку од 10 WНоминална Струја : помалку од 1 AТемпература на бој

Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла СветилкаЗа "ФОЛКСВАГЕН" Поло Vento 2014 21015 2016 2017Информаци

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : LED задни Светла.2.Боја на домување : Црвена.3.Пакет се Вк

Marloo За 7686 Џип CJ7 8186 CJ8 8795 Wrangler (YJ) и 9706 TJ и ЗАБ Wrangler Led Опашка Светла СобраниеПакет : 1 поставени Led Опашка Све

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Спецификации1 Тип : Страна Огледало2.Напон : DC 12 V3.Авто Затемнување Rearview Огледало4.Може да се користи во Land

Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла СветилкаЗа "ФОЛКСВАГЕН" Голф 6 MK6 20092013За "ФОЛКСВАГЕН" Г

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : LED задни Светла.2.Боја : Црн Чад.3.Пакет се Вклучени : Еде

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

2 : Сите производи, пред пратката, сите преку нашите КК тим тест Ние ги охрабруваме да ги споделат фотогр

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Висок Квалитет Пред Халоген Магла Светилка Магла СветлинаЗа Ауди Q7 20062009Информации за производот Состо

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Please wait...