0
clear
  • Telas Супер Сино цвеќе Ткиво Ткаенина Материјал За Завеси Tulle Блуза Фустан Отпечатоци strech сатен свила Ткаенини За Крпеница
  • -20%
  • -20%
Telas Супер Сино цвеќе Ткиво Ткаенина Материјал За Завеси Tulle Блуза Фустан Отпечатоци strech сатен свила Ткаенини За Крпеница

Telas Супер Сино цвеќе Ткиво Ткаенина Материјал За Завеси Tulle Блуза Фустан Отпечатоци strech сатен свила Ткаенини За Крпеница

DEN 3168.00
DEN 1584.00

Достапност
Производот е достапен


метар метар метар метар метар метар метар метар

Кон својствата

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Ширина:
111CM
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Стил:
Обична
Бренд Име:
POLIS
Функција:
еластичен
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Велур Ткаенина Тип:
SM18S
is_customized:
YES
Ширина:
111CM

Производи во категоријата

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

Супер меки кратка коса 23мм Руно Ткаенина сомот микрофибер velboa за DIY комбинација играчка чевли перница(50*

За царинење: Ако стоката на купувачот ги локалните обичаи притвор, купувачи во време треба да се одгово

Трговија На Големо Еластична 100% Сребрени Влакна Emi Rf Shield Проводници ТкаенинаМоделYSILVER 9#Состав100% сребре

148cmMeterial : Rayon / Полиестерпогоден за : Троседот,Перница,Перница, табела облека,чаир подлога,DIY,doys облека,тор

метар метар метар метар метар метар метар метарширина : 140 CM; 750 g / MНајчесто поставувани ПРАШАЊА : Кога ќ

метар метар метар метар метар метар метар метарШирина : 150cmТежина : 470g / mНајчесто поставувани ПРАШАЊА :

Материјал : 100% памук Пакување : Микс на 4 парчиња на различни дизајни на ткаенина колекција како слика се

Превозот Забелешка : 1) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања н

дворот дворот дворот дворот дворот дворТип : Американски стил 3 D врежана флорални жакард brocade ткаенина з

145cm широк,370g тежат по метар,цената за 1 метар,ќе добиете континуирани парче доколку купите повеќе од 1 мет

Име на производ : Микс 3pcs памучна ткаенина масти четвртини пакетМатеријал : 100% памук густи и газирани...

Толку Убаво Квалитет 5 боја цветаат peony цвет DIY платно памучна ткаенина пакет Име на Производ : СП256 Толку

50cm*50cm 5pcs Прекрасен Цвет Печатени 100% памук комбинација ткаенина quilting текстилни масти квартал крпа матер

Производителот на Проводници Ткаенина АнтиБактерии ткаенина водат ткаенина се користи за облека крпа

Црн екран на Допир ткаенина проводници strecth ткаенина за екранот на допир, ракавици Карактеристики : Моде

Дише антибактериски сребрени влакна Проводници бамбус ткаенина за антибактериски облека / home текстилН

RFID блокирање ткаенина 100% сребро ткаенина Анти Зрачење материјалМоделKSILVER1#Ширина150cmТежина90g / метриМате

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

Please wait...