0
clear
  • Cawanerl За 2014- Тојота Тундра 100W Автомобил Халоген Магла Светлина светилки drl Дење Работи Светилка Топло Бела 12V Висока Моќност 2 Парчиња
  • -20%
  • -20%
Cawanerl За 2014- Тојота Тундра 100W Автомобил Халоген Магла Светлина светилки drl Дење Работи Светилка Топло Бела 12V Висока Моќност 2 Парчиња

Cawanerl За 2014- Тојота Тундра 100W Автомобил Халоген Магла Светлина светилки drl Дење Работи Светилка Топло Бела 12V Висока

DEN 2145.12
DEN 1094.00

Достапност
Производот е достапен

-На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите низок квалитет слабо светилки,обезбеди безбедно возење средина за на дожд,магла и други лоши временски услови; -цената е за 2 парчиња абажур + 2 парчиња светилки + завртки ; -Иако инсталацијата е многу лесно, само plug & play, професионална инсталација е препорачливо; -Пред да нарачате, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел, ако не можете да потврдите дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас. - Магла светлина само одговара на следните автомобил модел : За 2014-2016 Тојота Тундра

Кон својствата

Бренд Име:
cawanerl
Објектот Тежина:
0.61kg
Специјални Функции:
Висока Моќност, Висока Осветленост, Водоотпорен
Објектот Дијаметар:
3.54inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Висока температура отпорни пластични + Стакло
Напон:
12V
Име На Модел:
812200D041, 812100D041, 812100D040, 812200D040, 812100D042, 812200D042
Тојота Модел:
Тундра
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Тундра-Година:
2015,2014
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
моќност:
100W
Напон:
12V
тековната:
3.8-4А -
Температура На Боја:
4300K
боја:
топло бела
Услуга Живот:
5000 часа
оем дел броеви:
81210-0D042, 81220-0D042, 88975661, 88975662, 8122006070, 8121006070,
Тип На Сијалица:
H11
Други ОЕМ Дел Броеви:
81220-06070, 81210-06070, 81220-0D041, 81210-0D041, 81210-0D040
Автомобил модел:
За 2014-2016 Тојота Тундра

Производи во категоријата

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : LED задни Светла.2.Боја на домување : Црвена.3.Пакет се Вк

Опис : 100% нов и висок квалитетОдговара за приклучок : T10 / 168 / W5 W / 194Оперативен Напон : 12 VДолг животен век,

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : LED задни Светла.2.Боја : Црн Чад.3.Пакет се Вклучени : Еде

Автомобилстил, За 20082014 Мицубиши Lancer Црвена Леќа, ПРЕДВОДЕНА од Задниот Браник Рефлектор Кочница Светли

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Висок Квалитет Пред Халоген Магла Светилка Магла СветлинаЗа Ауди Q7 20062009Информации за производот Состо

2 : Сите производи, пред пратката, сите преку нашите КК тим тест Ние ги охрабруваме да ги споделат фотогр

Можете да ја користите светлината за Теренски Возила, Камиони, Трактори, ЏИП, АТВ, мотоцикл, Кранови, Forklif

И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина Други Политики 1 : Ние не сме од

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство.* За

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Инаку, нема да има гаранција против превоз!Опис На Производот : 1 Состојба : Нова (само треба да го замени

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Ние сме добредојдении среќен ако имате било какви прашања, проблеми или предлози Ние не сме одговорни з

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи в

Номинална Напон : DC 12 VНоминална Моќност : помалку од 10 WНоминална Струја : помалку од 1 AТемпература на бој

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Please wait...