0
clear
  • SV5.5-6 Жолта Furcate терминали Кабел Wire Конектор 100PCS 16~14AWG Жолта Furcate Вилушка Лопата Crimp Терминали SV5-6 SV
  • -20%
  • -20%
SV5.5-6 Жолта Furcate терминали Кабел Wire Конектор 100PCS 16~14AWG Жолта Furcate Вилушка Лопата Crimp Терминали SV5-6 SV

SV5.5-6 Жолта Furcate терминали Кабел Wire Конектор 100PCS 16~14AWG Жолта Furcate Вилушка Лопата Crimp Терминали SV5-6 SV

DEN 138.72

Достапност
Производот е достапен


MDFN серија терминал
FDFN серија терминал
BHT серија терминал
RV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија терминал FDFD серија терминал BV серија терминал E серија терминал FRD серија терминал MPD серија терминал ДСП серија терминал
SV5.5-6 Жолта Furcate терминали Кабел Wire Конектор 100 PCS 16~14 AWG Жолта Furcate Вилушка Лопата Crimp Терминали SV5-6

Кон својствата

Бренд Име:
EARUELETRIC
Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
SV5.5-6 SV5-6
is_customized:
Yes
Материјал:
месинг и пластика
Тип На Единица:
многу (100 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.123kg (0.27lb.)
Пакет Големина:
12cm x 8cm x 3cm (4.72in x 3.15in x 1.18in)

Производи во категоријата

Име Модел Завртка портаПритисокжица мерач Пакување количество Тековната Боја линк Прстен терминали 3.2

E0506 E0508 E0510 E0512 E7506 E7508 E7510 E7512 E1006 1000 PCS E1008 E1010 1000 PCS E1012 E1508 E1510 1000 PCS E1512 1000 PCS E1518 1000 PCS E2508 E2510 E2512 E2518 1 E4009 E4012 E4018 E0610

Добредојдовте на Indusman терминалCrimp Терминали за електрични кабли Ние снабдување со полн спектар на изол

Ние можеме да снабдување Неизолирани Лопата Терминали Завртка на Wire Конектор Изолирани Кука Терминали

E0506 E0508 E0510 E0512 E7506 E7508 E7510 E7512 E1006 1000 PCS E1008 E1010 1000 PCS E1012 E1508 E1510 1000 PCS E1512 1000 PCS E1518 1000 PCS E2508 E2510 E2512 E2518 1 E4009 E4012 E4018 E0610

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure упла

Образец за заштита на кодот на Шаблон заштита код Дефиниција заштита кодот

Опис на производот 6.3 mm Заварени жица коло заварување терминал 0.8 mm дебел ладно притискање на терминал б

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификација : Име на Производ Барие

Име Модел Завртка портаПритисокжица мерач Пакување количество Тековната Боја линк Прстен терминали 3.2

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Опис Превозот И Плаќање Врати Друг Термин & ВниманиеСпецификации : Име на Производ PCB Терм

Ние можеме да снабдување Неизолирани Лопата Терминали Завртка на Wire Конектор Изолирани Кука Терминали

Модел : велика БРИТАНИЈА2.5 БКабел големина : цврст кабел : 0.24mm 2мека кабел : 0.22,5 mm 2Актуелни : 32 AVotage : 800 VГоле

Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насНие можеме да снабдување Неизолирани Лопата

MDFN серија терминалFDFN серија терминалBHT серија терминалRV серија терминал SV серија терминал ФЛОПИ серија

Ние сме одговорни за објектот штета пред приемот.Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна

1 пар (позитивна) и (негативни) се Стега Батеријата Терминал Менгеме Клипови Конектор Автомобил Камион В

Материјал : Месинг и пластични Боја : Видете слики Објект специфики : Одредување на завртка Контакти од м

Please wait...