0
clear
  • KITEAL лето стил 24k златна боја обетки за жените пет ѕвезди, пет ѕвездички pendientes да ни ги сноси шарм
  • -20%
  • -20%
KITEAL лето стил 24k златна боја обетки за жените пет ѕвезди, пет ѕвездички pendientes да ни ги сноси шарм

KITEAL лето стил 24k златна боја обетки за жените пет ѕвезди, пет ѕвездички pendientes да ни ги сноси шарм

DEN 177.12
DEN 159.00

Достапност
Производот е достапен

да знаете повеќе за плаќање во aliexpress
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Пратката & Данок
1) Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Земјата на Дестинација Пост Воздух Mail(20-60days)
Бесплатен превозот Express (3-12days )
Бесплатен превозот
Сад
5-200 Бесплатен Превозот Преку E-пакет,
>=200Преку DHL
Канада/Франција/велика БРИТАНИЈА/Австралија/Isreal/Норвешка/Саудиска Арабија
7-30 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,
30-200 Бесплатен Превозот Преку E-Пакет
>=200Преку DHL/EMS/Aramex
Русија Федерација/Украина
7-200 Бесплатен Превозот преку E-Пакет
>=200Преку EMS
Повеќето Блискиот Исток Земји
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку Aramex
Бразил
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
Експрес Shippment, Pls контактирајте со нас
Други countrys
7-30 Преку Кина Пост Воздух Mail,
30-200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост/СЕКРЕТАР Пост,
>=200Преку DHL/EMS
2) Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
2) За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.com (промена # да @)
__Skype : Qingtian_jewelry#163. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под цел или ни е-мејл. За било која причина не сте задоволни со нарачки,pls не брзаме, да се даде повратна информација или спор,само контактирајте со нас веднаш,така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас,ви благодариме!
3). Ако сте задоволни со нашите производи,pls не hesiteate да leavce нас "5 звезди" повратните информации. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.ние навистина треба вашата поддршка.Било која друга причина : За било која друга причина, не ви се допаѓа или не сакате еден производ,pls контактирајте со нас со 7 дена, откако ќе се примени со цел, да Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе рефундирање или да се направи замена, откако доби враќа објект,
Qingtian Накит
Уживајте во вашата шопинг! Контактирајте со нас
1).
6) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7) Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.com (промена # да @)
2).
2) Купувачот Заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка.
__E-mail : Qingtian_jewelry#163.

Кон својствата

Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Ѕвезда
Пол:
Жените
Бренд Име:
KITEAL
Број На Модел На:
KITEAL059
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,Љубовници
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадба
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Трговија На Големо Промоции:
Ако купувате 2 парчиња,ќе авто 5% попуст

Производи во категоријата

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Бренд : RoseedenОбјектот Стил : Свадба EarringГлавниот Камен : КристалноДруг Камен : КристалПозлата : Сребрена П

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Ако вашата цел е помалку од $7 ,ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост без следење на број .Ако вашата це

Како што знаете, пост е надвор од нашата контрола.Ние нема да ја напушти нашата информации за пакетот и ќ

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

Количина : еден пар Материјал : алуминиум earring боја : златна боја камен боја : бела пакет : жените се откажа

легура multicolor смола овална Три полукружна дрво обеткиголемина : 4*3cmтежина : 6.5 gТопла продадеСкок Точка Ст

[xlmodel][производи][44249][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][44250]

GAOLA Цвет Циркони Сјајна Јасно Dangle Обетки рачно изработени Накит Свадба Обетки Долги Обетки За Жените GLE65

(1) Ако вашата нарачка помалку од $5, ние ќе бесплатен превозот за вас од страна на Хонгконг Пост, не следењ

modname=ckeditor Добредојдовте на нашиот магазинБренд име : YULUCHГолемина : 5.5*3.8 cmКоличина : 1 пар

Бренд Garilina Метал Шампањ Злато Главниот Камен Кубни Циркони 1.3 mm Главната Боја Светло Сина Тежина 8.9 Грам

ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не сте задоволни со нашата

Накит Информации [Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver [Метална Боја] Сребрена Боја [Мерење] 10.52 mm (L) X38.85mm(H) [Камен] Овал

Earring Тип : Пад Обетки Стил : Трендовски; Пол : Жените Материјал : Кубни Циркони Формашема : водена Капка Мет

Дали ќе го прифати капка shiping?А Да,ние прифаќаме пад на превозот.0 или повеќе од слободни Fed Ex!3, Обичај & тр

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со

Добредојдовте на XLan е Продавница !Ве молиме Додадете Вашите Омилени Продавници !Слики Покажуваат​Трен

Please wait...