0
clear
  • 10pcs/многу LNK626PG LNK626 НАТОПИ-7 нови оригинални
  • -20%
  • -20%
10pcs/многу LNK626PG LNK626 НАТОПИ-7 нови оригинални

10pcs/многу LNK626PG LNK626 НАТОПИ-7 нови оригинални

DEN 138.72
DEN 132.00

Достапност
Производот е достапен


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
Купувачот Совети
1 : Прво бидете сигурни дека tha т вашата адреса за е точен
За НАС
Ние и Ветуваме на :
* Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.
* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност
Сервисот За Политика
Ние сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо.
Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојка, складирање, три-терминал напонски регулатор, SCR, поле ефект, schottky, релеи, отпорници кондензатори, , светлината цевка, конектори, и други one-stop поддршка на услуги!
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Нашите предности
1 : Ние сме сите сопствени акции, со соодветна понуда
2 : квалитетот на производот достигна серија на сертификациони
3 : Ние го поддржуваат различни видови на транспорт, Хонг Конг и Кинески поштенски пакети, ЕМС.DHL сојузниот .UPS-от и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот.
Јас цврсто верувам
Ние ќе биде вашиот најдобар партнер

Кон својствата

Број На Модел На:
LNK626PG
Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Пакет:
НАТОПИ-7
Електронски Компоненти & Резерви:
esp8266
Електронски Компоненти & Материјали 2:
DC-DC

Производи во категоријата

На пример колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн.Ин

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

Плаќање1. Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја нап

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена н

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време К

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни.Увозните Даноци или Давачки1.

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време...

1610 1610 A 1610 A3 IC за iphone 6 S 6 SplУ2 IC USB Полнач за Полнење IC 36pins

Добредојдовте на нашата продавница, ние се надеваме дека можеме да соработуваме со вас за долго време К

5pcs G5 SB1412 V G5 SB14DC12 V G5 SB1412 VDC релеПревозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на п

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

на Канали : 1 Изолација Напон : 3.75 k V Optocoupler Излез Тип на : Портата Вози Текст на струјата : 16m A Излезен Напон

Спецификација : Бренд новиМатеријал : Phlx силикон контролираниГолемина : прибл 85 55 38 ммРаботен Напон : AC

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Опис 1 ATmega328 водење на 16 MHz со надворешни resonator (0.5% толеранција) 2 Поддржува автоматско ресетирање 3...

Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот и двете ве молиме оставете белешка во своја

Please wait...