0
clear
  • Ширина од 2,5 cm ПВЦ рефлексивни материјал , светлечки лента, танц носии рефлексивни материјал .Предупредување појас.
  • -20%
  • -20%
Ширина од 2,5 cm ПВЦ рефлексивни материјал , светлечки лента, танц носии рефлексивни материјал .Предупредување појас.

Ширина од 2,5 cm ПВЦ рефлексивни материјал , светлечки лента, танц носии рефлексивни материјал .Предупредување појас.

DEN 566.40
DEN 538.00

Достапност
Производот е достапен

) Затоа ве молам, не грижете се, ако на крајот на Aliexpress испорака дена, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испорака дена, ве молиме да не произволно ни даде спор, бидејќи ние не сме курир компании, не може да се контролира брзината на транспортот, постојат било какви прашања може да се јавите на локалните express , Или може директно да контактирате со нас, произволно ни даде спор е груб, и не може да ги реши сите проблеми.
Производот се користи : рефлексивни решетки со рефлексивни интензитет е висока, употреба е многу голема, користете лесен и брз операција, главно погодни за употреба во спортски ракавици, чанти, пазарот на осигурување облека (рефлексивни облека, капи, домашни миленичиња, облека, и така натаму. За feekback Клиент евалуација е многу важно за нас, ве молиме да ни даде пет-ѕвезда проценка, ако има било незадоволство, можете да контактирате со нас за да се реши проблемот, да ви даде задоволителен одговор. Сите царински давачки генерирани од страна на царинските треба вашата сопствена определба, ние не сме одговорни., концерти, итн
Канализација, заштита од пожари, пристаниште, транспорт, причина за безбедноста на сообраќајот на патиштата, отворено работат на отворено спортски и забавната индустрија. 3, ако пакетот има било какви проблеми со квалитетот, опис или не одговара, не може да се користи и за други прашања, треба да контактирате со нас, и потоа да се вратат на производи за нас, Кога ќе примите врати пратката,ние ќе рефундирање на дека.
Исто така широко се користи во дизајнот на претставата облека на DIY личност танц панталони, итн.
Ако сакате да се купи повеќе производи, ве молиме да се јавите на продавачот, ќе има голем попуст. 2, ако пакетот е секое пакување штета, ве молиме, контактирајте ја локалната курир за надомест на штета. За превозот имаме брз и економски начин за транспорт, ако треба, ве молиме да користите брза испорака метод, пратката ќе ви биде доставена во 5-15 дена, но трошоците за превозот ќе бидат поскапи, треба да се зголеми некои трошоци, ако не сакате да потрошите многу пари на товар, ве молиме да Користите економски транспорт, но времето ќе биде побавно, околу 20-40 дена,многу далечно место, што е потребно за 40-70 дена. За враќање 1, ако испораката дена е доаѓа до крајот, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испорака дена, ве молиме да не произволно ни даде спор, оваа ситуација, ние не се дозволи наплата, бидејќи производите ќе пристигнат на вашата назначени адреса.(Уште еден начин : Кога ќе купуваат повеќе производи, ние автоматски да се конвертира да се брза испорака.
метар метар. Ви благодариме за вашиот вид .
Lenght може да продолжи да се купи, не се намали.

Кон својствата

боја:
Бела, Сина, Жолта
Број На Модел На:
l

Производи во категоријата

Со цел да се обезбеди сигурност и стабилност на трансформатор работа и да го продолжат животот...

Имаме сеопфатна продажба и aftersales услуга.Roadstar имаат добра репутација amond кина, која poesses странски trad иску

10.89 / метар 10.89 / метар Име на Производ : ПЕТ огледало рефлексивни филм се Обрне внимание : 1 парче=50cm*50 M 10 C=

3, ако пакетот има било какви проблеми со квалитетот, опис или не одговара, не може да се користи и за друг

За враќање 1, ако испораката дена е доаѓа до крајот, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на испор

тежина : 180g / метар квадратен 3, ако пакетот има било какви проблеми со квалитетот, опис или не одговара, н

Lycra влакна може да се користи со било која ткаенина користи се нарекува "пријателски" влакна, тоа беше до

Please wait...