0
clear
  • 900M 1500M Голф, Лов Ласерски Спектар Пронаоѓач LR Серија Голф Rangefinder Телескоп Растојание Метар Голф Додатоци
  • -20%
  • -20%
900M 1500M Голф, Лов Ласерски Спектар Пронаоѓач LR Серија Голф Rangefinder Телескоп Растојание Метар Голф Додатоци

900M 1500M Голф, Лов Ласерски Спектар Пронаоѓач LR Серија Голф Rangefinder Телескоп Растојание Метар Голф Додатоци

DEN 4085.76
DEN 2901.00

Достапност
Производот е достапен


Параметри :
Мерен опсег : за
5-600 m/ 16.40-1968.50 фт,
5-900 m/ 16.40-2952.76 фт,
5-1200 m/ 16.40-3937.01 фт,
5-1500 m/ 16.40-ft 4921.26
Мерење на точност : ± 1 m/ ft 3.28
Брзина спектар : 0-300 km / h
Брзина прецизност : ± 5 km / h
Единица мерка : Двор (Yd), Метар (M)
Агол мерен опсег : никој
Поле на гледање : 7 °
Зголемување : 6 X
Окулар бленда : за 16 mm/ 0.63 во
Цел леќа бленда : за 24 mm/ 0.94 во
Излез ученик дијаметар : за 3.8 mm/ 0.15 во
Диоптрија : ± 3 °
Фокусирајќи се на чекање : окуларот фокус
Магла на чекање функција : Да
Висина на мерење на функција : Никој
Агол мерење функција : Никој
Скенирање на владата : Да
Голф на владата (во близина спектар приоритет) : Да
Визија Безбедност : ФДУ Класа 1 (CFR 21)
Ласерска бранова должина : околу 905 nm
LCD дисплеј : ЛЦД
Dustproof и водоотпорен : IP54
Батерија тип : AAA за околу 10.000 пати на мерење (Батерии не се вклучени)

Кон својствата

Бренд Име:
PGM
Број На Модел На:
HW
Тип:
голф додатоци
Изведени Серија:
Голф Ласерски Покажувач

Производи во категоријата

CRESTGOLF Затворен Голф Душеци Ставање Зелен Голф Пракса Зелен Голф Обука Сида со големина 0.5 X3m и 0.75 X3m за изб

Ако не постои комбинација ви се потребни,ве молиме изберете од подолу и оставете порака за да ги сподели

Издржливи Голф Клуб Чадор Држач Се Залагаме За Велосипед Кабриолет Количка Бебе Pram Инвалидска КоличкаО

Спецификација : Боја : црно и бело / црна и црвена / црвена и бела (изборен)Материјал : пластикаУлога : Го

За најголемиот дел купува тежина над 2kg, ние може да понуди ИЗРАЗАТ начин како што е подолу : EMS обично тра

ПОВРЗАНИ ОБЈЕКТИОБЈЕКТОТ ИНФОРМАЦИИ НАСЛОВОТ 2 парчиња Црна Голф Додатоци Голф Двојно Топката Носител

Политика На ВраќањеСите продажбата се смета за конечна Сите големи кредитни картички се прифаќаат прек

Превозот Ракување Дена : 12 работни дена за Испорака Земји : world wide Превозот Превозници : меѓународни eпаке

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

bemvindo ао nosso sho стр.aqui й uma лоја онлајн, estamos tentando oferecer на você os melhores serviços se você tiver alguma pergunta, por корист não hesite ем

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увозни д

Триаголник Голф Замав Тренер Гумени Фиксна Рака Замав Гест Голф Рака Држење Пенкалата Голф Опрема за Об

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

започнете Цена : $299.00 Цена : $125.40 Цена : $13.75 Цена : $29.00 Цена : $72.90 Цена : $59.90крајот 100% памук голф крпа со метал

Преносни и лесен за употреба.1 Pc Голф Обука Сида 18 Дупка на Голф Удар Шут Постава Постигнувајќи Ознака Чу

започнете Цена : $299.00 Цена : $125.40 Цена : $13.75 Цена : $29.00 Цена : $72.90 Цена : $59.90крајот Опис : Кинески хороскопски

100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Може да се користи за вашиот голф кабриолет или дури и ва

ДОБРЕДОЈДЕ100% НОВИ Забелешка : различни земја различни даночни политика.може да биде и ќе наплати данок

CRESTGOLF Голф Младенчиња Сетови 4 клуба со Голф Торба за деца Голф Пракса Сет со 3 бои за изборСпецификација

Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.Зошто купи од нас??Фабриката

Please wait...