0
clear
  • Гроздобер Метал Поларизирани очила за сонце Мажите 2017 Моден Бренд Возење Сонце Очила за Жените Слој Нијанси UV400 Lunette Де Soleil
  • -20%
  • -20%
Гроздобер Метал Поларизирани очила за сонце Мажите 2017 Моден Бренд Возење Сонце Очила за Жените Слој Нијанси UV400 Lunette Де Soleil

Гроздобер Метал Поларизирани очила за сонце Мажите 2017 Моден Бренд Возење Сонце Очила за Жените Слој Нијанси UV400 Lunette Де

DEN 914.88
DEN 503.00

Достапност
Производот е достапен


Кои се предностите на 171 :
1. Разни Бои и Брза Испорака
Постојат 6 бои, и ние имаме доволно залихи на секоја боја;
2. Топ Квалитетни Материјали
Нови алуминиумски рамка, Еко-пријателски Стоки и безопасни за вашата кожа;
3. За Заштита на вашите очи
1.1 MM задебелена поларизирана, и UV400 леќа, таа може да го блокира 99% од UVA / UVB зрачењето.

Кон својствата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
поларизирани очила за сонце
Бренд Име:
CHANTZ
Рамка Материјал:
Алуминиум Магнезиум
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Стил:
Пилот
Леќа Висина:
50mm
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,Поларизирана,UV400
Леќа Ширина:
60mm
Пол:
Жените и мажите
Пакет:
Очила Торбичка и Чиста Крпа

Производи во категоријата

modname=ckeditor AOWEAR Нови Пристигнување Унисекс Гроздобер Поларизирани очила за сонце AOWERA Плоштадот Ретро Eye Gla

PARZIN HD Најлон Поларизирани очила за сонце За Жените Гроздобер Мачка Очи Женски Очила за Сонце Дами Нијан

Информации За ПроизводотДостапни БоиДетали ШоуПроизвод ЕкранотМодел / Натпреварот ШоуПлаќање1 Ние при

Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на околу 25 работни дена откако вашата уплата е завршен Ние не га

Овој Пакет содржи : 1pc очила за сонце 1pc случај кутија 1pc микрофибер торбичка 1pc микрофибер крпа за чистењ

Ние обезбедуваме Брза Eliexpress превозот.ако треба ,ве молиме контактирајте со нас преку expressпошта или whatsapp,

Ние прифаќаме различни видови на плаќање Погоре споменатите се главните методи за плаќање.Штом се извр

БОБО ПТИЦА Мажите очила за сонце Дрво Луксузен Бренд Дизајнер Огледало Поларизирани Леќи на Дрво Сонце

2017 моден Дизајн очила Eyewears Барок Луксузни Ретро рачно изработени Метал Пеперутка цвет бисер Жените Гро

Добредојдовте на нашата онлајн продавница!Како што е познато на сите дека околу 75% светски бренд чаши е

Модератор8 ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да се земе спор или negitive повра

Emosnia Нов Плоштад Луксузни Големи Очила За Сонце Жени Мажи Преголеми Очила Ретро " Очила Со Уникатен Брен

Поларизација блокови колку што 50% од светлината минува низ објектив.За Боја Неусогласеност Разлики во б

Please wait...