0
clear
  • Новата Црна 10.1 Екран на Допир Digitizer Стакло За ViewSonic ViewPad iR10Q Таблет КОМПЈУТЕР
  • -20%
  • -20%
Новата Црна 10.1 Екран на Допир Digitizer Стакло За ViewSonic ViewPad iR10Q Таблет КОМПЈУТЕР

Новата Црна 10.1 Екран на Допир Digitizer Стакло За ViewSonic ViewPad iR10Q Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 1056.00

Достапност
Производот е достапен


Новата Црна 10.1" Екран на Допир Digitizer Стакло За View Sonic View Pad i R10 Q Таблет КОМПЈУТЕР
Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : За View Sonic View Pad i R10 Q
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата. Различни производствени серии. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена.

Кон својствата

Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Број На Модел На:
iR10Q
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
За ViewSonic

Производи во категоријата

Повратни информации : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни оста

трговски описZhi Yu Sun 149mm*83mm HLDАМО1654 6inch Екран на Допир за стакло 4 жици resistive USB екран на допир панел шалче ко

Оригиналниот 10.1" инчен AX10 T Ainol HOTATOUCH C159257 E1 glass екран на допир AX10 екран на допир панел Сензор Стакло Замена

9 инчен 211*126 екран на допир ракопис екран автомобил потпирачи за глава екран на допир 9 инчен at090tn10 12 HSD090 ID

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Нашата цел е задоволс

Новите 7" Таблет PB70 A1407 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакетот вклучу

За мултиобјект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат д

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Тоа е невозможно да се третираат прашања ако we не знае за нив! Ако

Плаќањето се excpected во рок од 7 дена по аукција затворени ) Ние не сме одговорни за превозникот транзит вре

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Оригинални 7" инчен остриги T72 X 3g / Супра M72 KG Таблета екран на Допир Digitizer панел Стакло Сензор замена Бес

Нови 10.1" инчен LED Екран N101 L6L0 D B101 AW06 V 1 N101 LGEL41 HSD101 PFW4 Екран За ACER СТРЕМАТ ЕДЕН D255 D260 D257 D270

Новите 7" За TEXET ТМ7086 Таблета LCD екран панел Матрица Дигитална Замена Бесплатен ПревозотПакетот вклучува

Нови 10.1" инчен таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир за 300L3709 JA00 кабел назад на баркодот е 901 A0003765 G N3765 G / A touch p

Оригинални 7" инчен екран на допир панел digitizer за ONDA VI10 EXPLAY информатор 701 Таблет КОМПЈУТЕР 300N3400 BA00VER1.1 Бесп

Новите 7" инчен таблет на допир на Beneve R70 DC R70 AC Деца Таблет КОМПЈУТЕР Осетлив на Допир Панел Бесплатен Пре

Please wait...