0
clear
  • БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ!! Хармонија Акции threader влече игла 15pcs/многу
  • -20%
  • -20%
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ!! Хармонија Акции threader влече игла 15pcs/многу

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ!! Хармонија Акции threader влече игла 15pcs/многу

DEN 415.20

Достапност
Производот е достапен


ХАРМОНИЈА Акции Дрвена Рачка Влече Игла/Микро Прстени/Јамка Игла Коса Екстензии Алатки 15pcs/многу
1. Материјал : Дрвени Бар
2. Квалитет : Најдобри
3 . Олово време : во рок од 24 часа

Кон својствата

Тип На Објект:
Кука Игла
Број На Модел На:
Дрвена Рачка threader влече игла
Материјал:
дрвени бар
Количина:
15 компјутери
Големина:
14cm length
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

1 Бронза Носителот + 3 Size Вентилација Игли(12,2 И 3,34) Правење Поправка Чипка Перика Toupee Hairpiece Knotting Кука Поста

50pcs Ткаење Иглата Директно 6cm Коса, Игли за Шиење да се Шие Во Игла За Ткаат

Предупредување : Чувајте се далеку од децата.Т иглички ткаење игли за перика коса парче toupeesТ форма игли

1) Име : плетење и капчиња игли 2) Материјал : Пластични и Метални 3) Боја : Розова & Лимон 4) Должина : 16cm да 15.5

Алуминиум Тема Кука Алатка Игла Јамка Микро Прстен Коса Екстензии монистрависок квалитет на метал Тема

2017 Нови Нано Прстен Алуминиум Справи со Мултифункционален Влече Јамка Игла за Микро Прстени&Нано Прсте

Бесплатен Превозот 100pcs / многу Т Форма Игла Т Иглички Игли за Перика се Одржи На Платно Блок Главата Пери

200pcs / многу T pin клипови за перика одлуки / коса екстензија поправи на манекен 15*50mm платно блок главата Пе

Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.70 / парче парче парче парче парче парче

Кликнете на производи ви се допаѓа во оваа слика,неверојатно : 5pcs / многу се Справи со Алатка Капчиња Кук

1pc 700 метри 110g Коса ткаат Тема за ткаење игла Бразилецот Индискиот коса weft продолжување шиење салон стил

Please wait...