0
clear
  • Креативни 3D Вселената Галаксија Ѕид Налепници За Таванот и Покривот прозорец налепница Mural Декорација Личност Водоотпорен Кат Налепница
  • -20%
  • -20%
Креативни 3D Вселената Галаксија Ѕид Налепници За Таванот и Покривот прозорец налепница Mural Декорација Личност Водоотпорен Кат Налепница

Креативни 3D Вселената Галаксија Ѕид Налепници За Таванот и Покривот прозорец налепница Mural Декорација Личност Водоотпорен

DEN 327.36
DEN 196.00

Достапност
Производот е достапен


Креативни 3 D Вселената Галаксија Ѕид Налепници За Таванот и Покривот прозорец налепница Mural Декорација Личност Водоотпорен Кат Налепница
Опис На Производот>>>
1. Материјал : ПВЦ
2. Големина : 45см x 60cm
3. Висок Квалитет и ниска Цена
4. Видови : постојат 4 различни стилови за да изберете
5. Употреба : Оваа Налепница мора да се користи во плитка, мазна ѕид.
Добар Совет : ќе добиете 3% попусти, доколку купите 2 парчиња или повеќе. Стилот 1 ↓
Стил 2 ↓
Стилот 3 ↓
Стилот 4 ↓
каде да се користи налепница?
Како да се користи налепница? Ве молиме да ни даде на сите пет ѕвезди повратни информации.

Кон својствата

Големина:
45x60cm
Бренд Име:
ZOOYOO
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Креативните
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид
Материјал:
Пластични
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
BR0056
Censor Кодот:
012
Тема:
Пејзаж
Големина:
45*60см

Производи во категоријата

Карактеристики : Може да се отстрани Животот водоотпорен Зелена Еколошка 100% Сосема Нов Квалитет : Врвен

14852 Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитетЗаврши Големина : M : 56x42cm / L : 76x57cm Материјал : Винил ПВЦ Ѕи

12122940330175536 ѕид налепница парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеВе молиме да го проч

Ние сме во можност да обезбеди видови на модниот дизајн и персонализирани производи во различни бои спо

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да

Производ Inforamtion : Број : W27 Големина наведете Првичните е 42cm W , на висина зависи од Писмото Име е 57cm W ,на ви

Купувачот Забелешка : 1 имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција н

1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките н

Бесплатен превозот до 2015 нова Високо квалитетна АКО ПОСИПЕТЕ КОГА ЌЕ TINKLE спалната соба дневна соба да с

Карактеристики на производот : · Материјал : Животната средина; Пренослив · Место : Погоден за било каква

Производ Inforamtion : Број : J06 Големина : 42 X73 CM Големина : 57 X99 CMМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1

* * * * *Добредојдовте на нашиот магазин Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да биде

ZOOYOO Топла продажба на Нови ѕид налепница DIY LotМуслиманската култура ѕид Налепници за деца соби Ѕид Налеп

Discription : Бренд : ROWNOCEANМатеријал : Заврши Големина На : М : 22x114cmL : 42x214cmСе Прилагодите Боја : Сите наши боја во

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности,

Карактеристики : Може да се отстрани Животот водоотпорен Двојно визуелен дизајн Зелен ѕид налепници.Ка

945854877810436 Вашиот Омилен СакаСпорт Налепница Серија парче парче парче парче парче парче парче парче пар

Информации за производот ❤ За Decal : ☀ Материјал : животна Средина / Пријателски / ПВЦ☀Decals за декорација,

Понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.Пакет : немојт

Ви благодарам многу! Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информа

а Материјал : животната средина nontoxic пвц; б Големина (1 инч =2.54 см ) : 58cm (широк) x 28cm (високи) ; 87cm (широк) x 42cm (в

13 Парчиња Сценско Сонце Паѓа Камења Езеро Креативни Винил Налепница Отстранлив Ѕид Налепници за Соби Д

Производ Слика / Ефект Слика / Производ Големина / Заврши ГолеминаВе Молиме Обрнете Внимание На Голем

Добредојдовте на Homtopia Продавница !Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ1.Материјал : 180g бела о

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности,

1) прифатлива алтернатива на оригинални уметнички, платно се појавува надвор од ѕидот со богата текстур

Парите е безбеден, бидејќи се наоѓаат само објави на добавувачи ОТКАКО ќе се потврди задоволство на ваш

10967 Можеби и вие исто така, сакаатДобредојдовте На Нашата ПродавницаЗаврши Големина На : S : 42x35cm / 16.5"x13.7"M :

Please wait...