0
clear
  • 1800ml Јапонски железо Тенџере позлатени железо Teapot Соголени Врела Литургија Со Филтер Екран Леано железо Чај Литургија се загреваат со Вода
  • -20%
  • -20%
1800ml Јапонски железо Тенџере позлатени железо Teapot Соголени Врела Литургија Со Филтер Екран Леано железо Чај Литургија се загреваат со Вода

1800ml Јапонски железо Тенџере позлатени железо Teapot Соголени Врела Литургија Со Филтер Екран Леано железо Чај Литургија се

DEN 4011.84
DEN 2928.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Материјал:
леано железо
Бренд Име:
tcup
Времето на пазарот:
2018
Потекло:
Кина Копното
Број На Модел На:
TCUP-akali016
Капацитет:
1800ml

Производи во категоријата

Бесплатен превозот Леано Железо Чај Тава Поставете Јапонски Teapot Tetsubin Литургија Drinkware 900ml Кунг Фу Алатки

Име : 180ml Автентични Yixing Пурпурна Глина Teapot ;Капацитет : 180cc Кал : Стариот пурпурна Кал ;Автор : Gao Jian Fang Голе

За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Trade Manager или email, Нашите услуги ќе се вратам на

Чај придобивки : 1, варени чај потер : железо котел врела вода вриење точка повисока од просечната нерѓос

Обично тоа се 1215days да пристигнат.Повратни информации : Кога сте примиле пакетот и се допаѓа, љубезно comfirm

Бесплатен превозот Леано Железо Чај Тава Поставете Јапонски Teapot Tetsubin Литургија Drinkware 900ml Кунг Фу Алатки

Производ ПараметриИме : GaiwanГолемина : 10*9cmматеријал : отпорни на Топлина стаклоКапацитет : 180mlПакување : 1*

јапонски чај сет,кунг фу чај сет,teapot леано железо,јапонски teapot,ретро чај сет,teapot сет,teapot челик,јапонија te

КарактеристикиИме : Handpainted Лотос Цвет TeapotМатеријал : ПорцеланскиКапацитет : 200mlГолемина : 13.3*8cmПотекло : De

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса време на Испорака зависи од земјата на д

5 cmTeapot е Infuser материјал : Исто како тенџере Borosilicate стаклоКапацитет : 1000mlПакет : 1 x тенџере, 1x Infuser, 1x капакот

Во моментов, онолку колку што ќе купи teapot, можете да добиете 1 торба чај и 1small подарок!

вазна, големина : Висока 34 см, ширина 22 см​Драг пријател,Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме под

Име на производ : Леано Железо Teapot Производ вовед : леано железо teapot има голема топлина задржување својс

(4) свиња железо е лесно да ' рѓа, и секој пат кога тоа се користи, тоа мора да бидат измиени и исушени; (5), би

500ml Отпорни на Топлина Чаша Чај Цвет Тенџере Чај Поставите Puer литургија Кафе TeapotМатеријали : 1 Надворешн

Име на производ : Бакар Тенџере Teapot Производ вовед : леано железо teapot има голема топлина задржување свој

Црвена свадба чај Longfeng Двојно Задоволство долго устата со филтер среќен свадбена прослава чај тенџере

Бренд ZEETOON Материјал Пурпурна глина руда Црното Злато Песок / Жу / Duan / Пур ple Кал Име Yixing Teapot Fang Gu Тенџе

Античкиот рачно изработени автентични Yixing teapot тенџере Zhuni руда Zhuni посебни кунг фу чај teapot Спецификации

200ml WIZAMONY Teapot Млечно Бела Cealdon Керамички Кинески Висок Квалитет Бесплатен Превозот Сет Чај

Please wait...