0
clear
  • NWE USB АУДИО ЏЕК ОДБОР за K53 K53E A53E X53E A53S A53SD P53S IO ОДБОР Тестирани Брзо
  • -20%
  • -20%
NWE USB АУДИО ЏЕК ОДБОР за K53 K53E A53E X53E A53S A53SD P53S IO ОДБОР Тестирани Брзо

NWE USB АУДИО ЏЕК ОДБОР за K53 K53E A53E X53E A53S A53SD P53S IO ОДБОР Тестирани Брзо

DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен


SAMXINNO За ASUS K53 K53 SV K53 SD A53 S X53 S K53 S P53 S USB АУДИО ЏЕК ОДБОР IO ОДБОР


Кон својствата

Должина на кабел:
Должина
Број На Модел На:
k53E
Бренд Име:
SAMXINNO
Производи Статус:
Акции
Тип:
Конектори
Пакет:
No

Производи во категоријата

Карактеристики : 100% сосема нов Универзален за сите USB интерфејс за PS / 2 конвертор ; Поддршка за користење

9.5 MM 2 SATA HD SSD Хард Диск Caddy Адаптер за Acer Стремат Е1510 Е1570 Е1570 G V3575 T7008 DA8 A6 SH GUA0 N DVD ЧУДНОПЛАЌАЊЕНие го прифат

Бесплатен превозот R8211 Брз Етернет жичен домашна мрежа картичка десктоп 100 картичка PCIE картичкаОпис : 100%

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покаж

Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!0.62.6 mm МултиФункција Преносни Жица Соголување Клешти.Ов

Опис : Завртете го SATA интерфејс својства : USB Дали моќ конвертор : ниту надворешно напојување Боја : црнаЗ

Сериозни изјава (На пазарот се појавува голем број на фалсификувани "FUERAN" марка производи, хаос бришење

0 x1 (8 G / основни поени)PCIe x1 да PCIe x4 Машки Женскиот пол 90°R12 SLPCIe 3.5 Gbps) compatibles.0 x1 (8 G / основни поени) PCIe x1 да PCIe x1

Новиот USB 2.0 Да RS232 Com Порта 9 PIN СЕРИСКИ DB25 DB9 Адаптер Кабел Конвертор QJY99 Опис : Ако имаш постара компјутерс

Џек за Lenovo IDEAPAD G50 G5070 G5045 G5030 G5040 G4070 G5080 DC31100 LD00 LG00 Лаптоп DC Моќност Приклучок Конектор КабелКвалитет Загар

100% Сосема НовДолжина : 6pin35cmSATA15cmSATAСе користи за DELL Vostro 3650 3653 3655 Десктоп Компјутер се Прошири повеќе HDD SSD !

VGA кабел HD видео Кабел VGA 3+6 машки да машки монитор поврзување на кабелот од 1,5 m со завртки оклопна двојно

8211501А 8211347Втор HDD Двојна Хард Диск SSD Flex Кабел со Алатки за Mac Mini A1347 Серверот 0761412 9229560Објектот Спецификаци

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Нова Аудио приклучок за Слушалки Микрофон Џек Приклучок за Lenovo Idea Pad V450 Y450 Y460 Y560 Серија

Објектот Спецификација : Лаптоп LED Кабел Замена За ASX501 X501 A X501 U1.Верзија : LED Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вкл

НИ Plug AC Адаптер за Nintendo NDSi XL / LL 3 DS Патнички Адаптер за Полнење Дома Ѕид Полначот 1 PCКарактеристики : Дома

Please wait...