0
clear
  • Модерната налепница 3D кат небото dove скала да се подготви 3 d кат ПВЦ Ѕид, хартија, самолепливи Кат mural
  • -20%
  • -20%
Модерната налепница 3D кат небото dove скала да се подготви 3 d кат ПВЦ Ѕид, хартија, самолепливи Кат mural

Модерната налепница 3D кат небото dove скала да се подготви 3 d кат ПВЦ Ѕид, хартија, самолепливи Кат mural

DEN 2880.00
DEN 1469.00

Достапност
Производот е достапен


Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!
1 Производи Ефект
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе
Долги x Широк = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да се подот
Долго=2.8 m Широк=1.7 m 2.8 m x 1.7 m = 4.76 m 2 заокружување. Треба да се цел Количество : 5
Долго =3.2 m Широк =2.3 м 3.2 m x 2.3 m = 7.36 m 2 заокружување. Треба да се цел Количество : 7
Долго =4m Широк =2m 4m 2м x = 8 m 2 заокружување. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0.3048 m ,1inch=0.02539 м)
( Долг и Широк ). Ве молиме да ни каже.
Ние ќе се прилагодите за вашата големина .
ПРАШАЊА и одговори : Како да се цел цел големина?
Цел други Големина чекори :
1 : Одберете ја точната количина=Квадратен метар(Долги x Широк)
2 : Купи Сега.
3 : Пополнете ги деталите. Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации
4 : Поднесете вашата цел. Плаќања .на OK
4 Материјал карактеристика
5 Изградба lllustration
6 Добар Feedbock
7 Испорака Thme
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!

Кон својствата

Димензии:
персонализација на купувачот големина
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Стил:
Модерна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
0422
Тип:
ПВЦ Подна
Материјал:
ПВЦ
Големина:
customize for buyer size
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски

Производи во категоријата

" Гаранција и Гарантен : · ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по него е приме

Материјал : ПВЦПроизвод Големина : Custom size, можете да го изберете вашиот омилен сликаБоја : Како на сликат

Mural позадина ПРАШАЊА и одговори За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина 3 : Пополнете ги деталит

Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина

Обичај позадини се состои од многу мали парчиња Бидејќи многу мали димензии 6 Материјал : Флеш сребро пл

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина (ширина и висина)...

Висок квалитет Било која големина на mural позадина е за целата шема 2 S quare метри = 2 парчиња Анти влага.Ние

Материјал : НеплетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадра

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупув

Ви благодариме! Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е ши

Натпреварот pattem Подготви алатка Материјал : неплетени Цена : $ / метар квадратен Инаку после 24 саати, ни

Не позадина ролни · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 45stars · Сите пораки ќе бидат

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испрат

Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина) Ве молиме погледнете го след

05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .Опис На ПроизводотОпис на производот Материјали : Свила крпа

Обичај Фото Позадина 3 D Стерео Врежана Позадина Зајдисонце Под Светилник На Егејското Море За Дневна Со

Ставете го на земјата и употреба на нож за да се намали од вишокот дел и користете крпа за чистење на пов

Материјал : Неплетени Метрички големина : 10 m (должина) * 0 : 53 m (ширина) = 5.3 квадратни метри Кралскиот голем

3 метри висок Областа : 3m * 2 Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот.

3 квадратни метри кралскиот големина : 32 Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за

77 Квадратни метри Ви благодариме16 стандардната големина на располагање : 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70.76m2

Please wait...