0
clear
  • Мотоцикл Кочница Caliper Оригинални Adelin Adl-07 Десната Страна 4 Клипот Висок Квалитет За Јамаха Скутер Хонда Kawasaki Suzuki Го Измените
  • -20%
  • -20%
Мотоцикл Кочница Caliper Оригинални Adelin Adl-07 Десната Страна 4 Клипот Висок Квалитет За Јамаха Скутер Хонда Kawasaki Suzuki Го Измените

Мотоцикл Кочница Caliper Оригинални Adelin Adl-07 Десната Страна 4 Клипот Висок Квалитет За Јамаха Скутер Хонда Kawasaki Suzuki

DEN 3120.00
DEN 2964.00

Достапност
Производот е достапен


[xlmodel]-[custom]-[8888] опис
оригиналниот adelin adl07 десната страна кочница caliper
40mm дупка до дупка инсталирате
4 клипот : 32x2,27x2,тешко алуминиумски материјал
тело : фалсификувани и cnc алуминиум
2 парчиња од накладките
1050g
инсталирајте висина : 26.5 mm
adelin класичен производ,стабилен квалитет.adelin користење на овој кочница caliper за трки 14 години.
за трки,ќе треба да се промени sintered накладките
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Кон својствата

Бренд Име:
KEOGHS
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
0..1
Објектот Должина:
0.1cm
Објектот Ширина:
0.1cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Материјал Тип:
0.1
Специјални Функции:
0.1
Година:
0.1

Производи во категоријата

· Апсолутно НИКАКВА диск штета со овие влошки Сите наши делови се во согласност со меѓународните станда

НИ 13.99 / пар НИ 4.23 / пар НИ 6.21 / парче НАС 1.28 / парче НАС 3.69 / парче НАС 6.98 / set НИ 5.88 / set НИ 2.69 / пар НИ 1.97

Тоа е наше задоволство за решавање на било какви проблеми со вас како е можно поскоро Ви благодариме за

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Ние покажа на превозот врем

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик...

Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.• Увозни давачки, даноци и давачки ко

Опис Спецификации 1 Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки 2 Кочница диск влошки произведе

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

НИ 13.99 / пар НИ 4.23 / пар НИ 6.21 / парче НАС 1.28 / парче НАС 3.69 / парче НАС 6.98 / set НИ 5.88 / set НИ 2.69 / пар НИ 1.97

* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба Ако не го добиете вашиот објект на време, ве

Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Condito

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА ГЕНЕРИЧКИ

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА СП МОТО : С

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Задн

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.Пред накладките За ХОНДАОпис : Conditon

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА МОТО MORINI : C

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик...

Please wait...