0
clear
  • HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Месечината со Сонце 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот Подарок A00726
  • -20%
  • -20%
HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Месечината со Сонце 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот Подарок A00726

HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Месечината со Сонце 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот Подарок

DEN 199.20
DEN 199.00

Достапност
Производот е достапен

Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно. (Системот ќе ве потсетам автоматски. Тоа зависи од големината на сликата.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Можете да контактирате со нас на прво место. И тоа може да се види само на компјутери. Вметнете ја круг крајот на dotting пенкало во dotting цемент (притисни тешко да се задржи на цемент во место).Ако не го добиете вашиот парцела по истекот на 30 дена, ние може да се вратат ако сакате. Ве молиме да обрнете внимание на времето разликата меѓу нас.
Некои Други Услуга
1.
Дали треба да се плати за тарифни? Тоа зависи од тарифната политика на својата земја. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат. Алатките вклучуваат dotting пенкало, пинцети, dotting cemeent, мали торби, плоча. По завршувањето, малку притиснете надолу на дијаманти со вашата рака или книга да се осигура дека дијамантите се цврсто прикачени. Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 17 : 30 Москва Време 03 : 30 до 12 : 30 НАС Pacific Time 17 : 30 до 02 : 30 холандски Време 02 : 30 до 11 : 30
За Превозот
Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 23 дена Холандија 12 ~ 15 дена сад 14 ~ 19 дена Шпанија 13 ~ 17 дена Франција 13 ~ 17 дена Велика Британија на 10 ~ 13 дена Украина 16 ~ 21 дена Другите 15 ~ 30 дена
1.
Добредојдовте на Продавница име : Функција : Полн Плоштад/Круг дијамант сликарство Апликација : home/хотел/канцеларија декорација & подарок Боја Количина : 30-45 Бои За Вежба : 100% Полн плоштад/круг вежба Материјал : Плоштадот/Круг Смола Дијамант големина на Слика : Секоја големина може да се прилагоди За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки Полн Плоштад / Круг Вежба 5 D DIY Дијамант Сликарство Сите Може да Се Прилагоди 1、сликарството платно, на rhinestones и сите алатки, ќе бидат спакувани во кутија. И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите.Пријатели од руската Федерација треба да се обезбеди Пасош Информации кога испратите Ali Express Премиум Превозот, SPSR и Пони Експрес. PS :
Нема видео за да ви покаже како да ја заврши оваа слика на врвот на оваа страница.
3、кутија е доволно силна за да се заштити производот, но кутија може да се добие малку оштетување за време на транспортот. Солза освен делумно филм и место на дијамант на платно според соодветниот број. Забелешка Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние работиме во Кина.

Кон својствата

Големина:
Square Drill 15x15cm, Round Drill 15x15cm, Square Drill 20x20cm, Round Drill 20x20cm, Square Drill 25x25cm, Round Drill 25x25cm, Square Drill 30x30cm, Round Drill 30x30cm, Square Drill 35x35cm, Round Drill 35x35cm, Square Drill 40x40cm, Round Drill 40x40cm, Square Drill 45x45cm, Round Drill 45x45cm, Square Drill 50x50cm, Round Drill 50x50cm, Square Drill 55x55cm, Round Drill 55x55cm, Square Drill 60x60cm, Round Drill 60x60cm, Square Drill 70x70cm, Round Drill 70x70cm, Square Drill 80x80cm, Round Drill 80x80cm, Square Drill 90x90cm, Round Drill 90x90cm, Square Drill 100x100, Round Drill 100x100, Square Drill 120x120, Round Drill 120x120
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Homfun
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштадот/Круг
Употреба:
Дома декорација/Ѕидот налепници/подарок
За Дијаманти:
100% целосна Плоштадот & Круг вежба
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Дијамант Тип:
3D , 5D
квалитетот на производот:
добро
Испорака Брзина:
брзо
платно пакет:
Навивам , Избегне Набори

Производи во категоријата

П : Колку време ќе можете да го испратите производи?A : почитувани, општо земено, ние ќе испрати пратката в

DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпени

Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.Пад На ПревозотИмаме Најдобар Ква

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можем

кафе дијамант вез,слика со камен,шиење и занает,дијамант слика за деца Драги пријатели, ви благодариме з

за големина на : големина е со големина на сликата, не големина на екранот, има некоја грешка (12 cm).Дијаман

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ZOOYA Дијамант E mbroideryБоја Количина : 3045 Бои Употреба : Почетн

Вез,Дијамант мозаик,DIY 5 D Дијамант слика,3 D Дијамант Везови Дедо Мраз & подарок Модел Кристал Крстот Бод AS

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.И ако сеушт

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот

(Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисп

Добредојдовте на DIADIY Дијамант сликарство ПродавницаВнимание : A Експрес обично имаат царина прашање, во

5d Рубикова Коцка Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Accesorios Maquina Де Coser Бесплатен Превозот Дијамант Везови

Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати ние ќе ви испратиме

(пребарување "costom" во мојата продавница)П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?A :

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти Време на испорака :

П : Што да правам ако не добие доволно дијамант?A : почитувани Firend, можете да не контактирате повторно исп

DIY дијамант сликарство карактеристика1 На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

се Најде соодветствува дијаманти користејќи checkлиста извезена од страна на платно Лифт дијаманти со ве

Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа И ние ќе ви одгово

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Но купувачот треба плати се врати превозот Ако сликата е комплексен, мала

Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.Дали треба да се плати з

Ви благодариме за вашата поддршка и сите!услугаВи благодариме многу за да изберете ние,Ние секогаш се о

Alice земјата на чудата Дијамант Везови 5 D Сликарство Крстот Бод Мозаик Шема круг Кристал везана подарок Д

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

Please wait...