0
clear
  • БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Еден Сет на Кристал Срце и Клучните Капка Алка Хривнија
  • -20%
  • -20%
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Еден Сет на Кристал Срце и Клучните Капка Алка Хривнија

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Еден Сет на Кристал Срце и Клучните Капка Алка Хривнија

DEN 383.52
DEN 345.00

Достапност
Производот е достапен


МОДЕН ХРИВНИЈА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : НАРАКВИЦА ОКОЛУ 20 CM ,СРЦЕТО X 20 MM 18 MM ,КОПЧЕ 22 MM X 10ММ
КОЛИЧИНА : ЕДЕН СЕТ (ЕДЕН СРЦЕТО ЗАКАЧАМ И ЕДНА КЛУЧНА АЛКА )
БОЈА : СРЕБРЕН ТОН /ЗЛАТНИОТ/РОЗОВО ЗЛАТО
МАТЕРИЈАЛ : АЛУМИНИУМ МЕТАЛ И RHONESTONE
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Роуз Златна Боја
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристал
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
#26379-26381
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
легури на метал
Закачам квалитет:
Бренд Нови
Закачам количина:
Еден сет
Закачам превозот метод:
воздухопловната
Закачам Пол:
Мажите, Унисекс, Жени
Закачам Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Нараквици или Алки Тип:
Пресечените алки
Закачам Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Дијаметар:
20cm

Производи во категоријата

Кога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на држав

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

1.Превозот на Сите Објекти во нашата продавница се Превозот Бесплатно,превозот начин ќе зависи од вкупн

САД$ 10.99 / парчеСАД$ 8.79 / парчеСАД$ 6.99 / парчеСАД$ 4.79 / парче парчеСАД$ 8.99 / парчеСАД$ 8.99 / парчеСАД$ 8.99 / пар

Моден Елеганција на Стилот од не ' Рѓосувачки Челик Едноставна Индивидуализира Алки Сребро Златен Наки

метал : слатководни бисероблик : барокбоја : белаголемина : 57mmдолжина 7.5 инчен (вклучуваат ЛЕКАР затворач

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : НАРАКВИЦА ОКОЛУ 20 CM ,ЗАКЛУЧУВАЊЕ X 25ММ 17 MM ,КОПЧЕ 26 MM X 10ММКОЛИЧИНА : ЕДЕН СЕ

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на

За нас Ние сме накит производителот и веледрогеријата, добавувачи на бутик,продавница,битпазар.Сликите

другите земји обично трае околу 3045 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јуж

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Христијанската Црква Исус Риба Библијата Шарм

Кога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на држав

Жените АлкиMNWT 2018 Мажите Црна Wristband СТП Кожа Мода Панк Гума Нерѓосувачки Челик Човек Хривнија Додатоци Н

Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре Ако производите се продаваат надвор, тие ќе бидат испратени

ОписМоден Отвори АлкиГолеминаОтвори ГолеминаMateriaslБакар , Природен КаменКоличина1pc по многу

Please wait...