0
clear
  • 4X Fuser Thermistor за Коника Minolta Bizhub 250 350 200 222 282 BH250 BH350 BH200 BH222 BH282 BH362 Di2510 Di3510 9372-2400-21
  • -20%
  • -20%
4X Fuser Thermistor за Коника Minolta Bizhub 250 350 200 222 282 BH250 BH350 BH200 BH222 BH282 BH362 Di2510 Di3510 9372-2400-21

4X Fuser Thermistor за Коника Minolta Bizhub 250 350 200 222 282 BH250 BH350 BH200 BH222 BH282 BH362 Di2510 Di3510 9372-2400-21

DEN 1344.00
DEN 1277.00

Достапност
Производот е достапен


Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако компатибилни објект е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 40 работни дена. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако компатибилни објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена ? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена.
Производ : Fuser Thermistor
Дел Број : 9372-2400-21 9372240021
Се користи во : За Коника Minolta Bizhub Di2510 Di3510 Di3010 BH250 350 200 222 282 362
Детали За Производот :
Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена. Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union, Moneygram. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Гаранција и Гаранција : 3 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. ние не прифаќаме да се вратат. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага детали П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Кон својствата

Бренд Име:
OLOEY
Број На Модел На:
DI2510 3510 3010 BH250 350 200 222 282 362
Тип:
Други

Производи во категоријата

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP P2035.П

Опис : Име на производ : Пренос на Ролери Черупка БушСе користи за : Samsung CLP300, CLP310, CLP315, CLP350 N, CLX2160, CLX2160 N, CLX3160

за Ограничување ЕдиницаПечатач Компатибилност : за Epson Перо Фото R2400Производство : за EpsonНа глава за печа

Оригиналниот FA04000 FA04010 глава за печатење печати ја главата за Epson L300 L301 L303 L353 L351 L335 XP302 XP401 L110 L111 L211 Печатач

Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2 Убав и силен пакување; 3 Конкурентна цена; 4...

Објектот Спецификации : 360 LPI Ecoder ЛентаДолжина : 5 метри ;Ширина : 20 мм ;Дебелина : 0.67 mmза HEDS #9200 / 9740#150 / 9780#G5

Железо за максимум 4 минути за мотив на А4 лист За помали мотив железо пократко.Осигурување на трансфер ф

Така на производот сликата ќе видите сега е само за референца,можеби пакување или на производот боја е н

Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ?Повеќе цел , Повеќе Повластен Добредојдовте да контак

за ЧипПечатач Компатибилност : за Epson Перо Про 7800 / заНа глава за печатење се бара да биде инсталирана од

4998 користат за Epson парче парче парче парче парче парче парче ДОЛАРИ 72 / парчезаПечатач Компатибилност :

G105910048 G105910053 Термички глава за печатење Принтер Печати ја Главата за Зебра 2844 TLP2844 TLP2844 Z R2844 Z LP2844 LP2844 Z 888 TT

Компатибилен нови инвеститорот магнетни ролери имајќи за Ricoh AF1075 AF2075 MP9001 MP8001 MP8000 MP7500 MP9002 MP7001 MP8002A06530802 по

за Epson Перо Про 9700 Отпад Мастило во Резервоарот Сензор Печатач Компатибилност : за / 9700 / 7710 / 9710 / 7890 /

Опис : Име на производ : Тапан Чистење на НожотСе користи за : 1015 / 1018 / 1018 D / 220 / 270 / 1312 / 1502 за Gestetner 1802 за Ge

Висок квалитет 059 K46251 2 Трансфер Ролери Компатибилен За Xerox Docu Color 550 560 570 6680 7780 700 700 I DC550 DC560 C75 J75Пакување : Н

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ?Повеќе цел , Повеќе Повластен Добредојдовте да контак

1pcs / многу AX060141 AX060303 AX060303 AX060141За Ricoh Aficio 1035 1035 P 340 350 350 E 355 355 E 3500 4500 Полигон Огледало МоторВнимание : Кога м

Please wait...