0
clear
  • Роуз златна боја шупливи ѕвезда капка обетки за жените, trending уво линија нерѓосувачки челик обетки pendientes висок квалитет на накит
  • -20%
  • -20%
Роуз златна боја шупливи ѕвезда капка обетки за жените, trending уво линија нерѓосувачки челик обетки pendientes висок квалитет на накит

Роуз златна боја шупливи ѕвезда капка обетки за жените, trending уво линија нерѓосувачки челик обетки pendientes висок квалитет

DEN 240.00
DEN 228.00

Достапност
Производот е достапен


Пакет
Накит ќе дојде со подарок кутија
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА
1.Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,ние ќе го цениме тоа.
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да се справи тоа додека сте задоволни, ви благодарам многу : )
ПО УСЛУГА
1,Доколку производите не се исти како и опис или скршен во транзит.кога ќе се покаже на слики за нас,Ние ќе ја или враќање на пари за вас.
2,За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3,Ако предмети е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.ако замена не е достапно,тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.

Кон својствата

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TYME
Број На Модел На:
df
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Сите должина:
8.0 cm
ѕвезда големина:
1.2 см

Производи во категоријата

Како што знаете, пост е надвор од нашата контрола.Ние нема да ја напушти нашата информации за пакетот и ќ

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA трендовски

Во вашата услуга!Објект : Бела Боја Опции Гроздобер Жените Накит Сребрена Боја Жолта Кристал Dangle Капка О

Накит Информации [Метал Вид] 100% 925 Sterling Silver [Метална Боја] Сребрена Боја [Мерење] 10.52 mm (L) X38.85mm(H) [Камен] Овал

[xlmodel][производи][44249][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][44250]

Добредојдовте на ПотемнаКоличина : 1pairГолемина : како фотографијаМатеријал : СмолаБоја : како на сликата

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен ил

Дали ќе го прифати капка shiping?А Да,ние прифаќаме пад на превозот.0 или повеќе од слободни Fed Ex!3, Обичај & тр

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Голема Промоција Зголеми Флорални Стил Мода Дама 925 Сребро Обетки трговија на Големо Жените Earring EH000049 Пр

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

modname=ckeditor Добредојдовте на нашиот магазинБренд име : YULUCHГолемина : 5.5*3.8 cmКоличина : 1 пар

Количина : еден пар Материјал : алуминиум earring боја : златна боја камен боја : бела пакет : жените се откажа

легура multicolor смола овална Три полукружна дрво обеткиголемина : 4*3cmтежина : 6.5 gТопла продадеСкок Точка Ст

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со

Добредојдовте на XLan е Продавница !Ве молиме Додадете Вашите Омилени Продавници !Слики Покажуваат​Трен

Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2

Ако вашата цел е помалку од $7 ,ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост без следење на број .Ако вашата це

Please wait...