0
clear
  • Нерѓосувачки Челик Лажичка за сладолед Каша Компир Храна Лажица Кујна Топката 4cm
  • -20%
  • -20%
Нерѓосувачки Челик Лажичка за сладолед Каша Компир Храна Лажица Кујна Топката 4cm

Нерѓосувачки Челик Лажичка за сладолед Каша Компир Храна Лажица Кујна Топката 4cm

DEN 167.04
DEN 167.00

Достапност
Производот е достапен

100% Сосема нов и висок квалитет
Едноставен и лесен за употреба и чистење
Погодни за употреба со сладоледи и пире од компири
Карактеристики стабилна и широка рачка за удобен зафат
Идеален за употреба дома, во ресторан или на слаткарница за сладолед
Лажичка со екстра длабоко 6cm лажичка за да помогне да се справи дури и најтешките на сладолед
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена На Ѕвонење
Големина : Appro x Должина : 19cm / Зафат : 4cm / Лажичка кол. 4cm
Пакетот Вклучува : 1 x Кујна Лажичка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Кон својствата

Големина:
4cm, 5cm, 6cm
Бренд Име:
wivarra
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Топки & Купишта
Тип:
Сладолед Алатки

Производи во категоријата

Описразлични големина сладолед лажица : среден и голем.Идеален за употреба дома, во ресторан или сладол

Нерѓосувачки Челик сладолед Лажичка со Активирањето Овошје Лажица Мечка Кујна Алатка сладолед АлаткиК

PLS дозволете ми да знам од која боја сакате,или ние ќе ги испрати случаен тоа.Опис : Сладолед Лажичка еМор

Fress превозот не ' Рѓосувачки челик baller сладолед лажица baller топката лажица сладолед лажица сладолед лажи

Please wait...