0
clear
  • PULCHRITUDE 10pcs Метални Легури Антички Сребрен Бои Монистра Приврзоци Круг Cabochon Поставување Був Срце Облик Diy Накит Направи c2069
  • -20%
  • -20%
PULCHRITUDE 10pcs Метални Легури Антички Сребрен Бои Монистра Приврзоци Круг Cabochon Поставување Був Срце Облик Diy Накит Направи c2069

PULCHRITUDE 10pcs Метални Легури Антички Сребрен Бои Монистра Приврзоци Круг Cabochon Поставување Був Срце Облик Diy Накит Направи

DEN 213.12
DEN 183.00

Достапност
Производот е достапен


Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Повеќе Опрема Шарм веб :
Директни кликнете
Имаме најдобри цени !!!
Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
PULCHRITUDE 10pcs Метални Легури Антички Сребрен Бои Монистра Приврзоци Круг Cabochon Поставување Був Срце Облик Diy Накит Направи c2069
Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% Попуст
Опис
Реден Број : 10pcs/многу Точка БР : C2069
Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички Si lver Антички бронза Антички злато, Антички Бакар КС Злато
Pendant Големина : Како што е прикажано во слика (1mm=0.4 mm)
Објектот Облик : поставете pendant шарм хривнија шарм ѓердан шарм
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети . ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
PULCHRITUDE
Објектот Должина:
7.5cm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Тежина:
8.4g
Број На Модел На:
C2069
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
1.6cm
Објектот Висина:
0.33cm
боја:
антички сребрен ; антички бронза;кс злато
Количина:
10pcs/многу
големина на конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm
Тежина:
микс
Големина:
микс
Cabochon големина:
се вклопи во квадрат 20mm срце облик 20*20mm капка вода форма 18*25мм кол

Производи во категоријата

Образец за заштита на кодот на Шаблон заштита кодот

Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1 повеќе од$7, испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно 2...

30pcs Нерѓосувачки Челик Празно Earring База Cabochon Камео База одговара на Стакло 10x14mm Студ Earring Поставување Diy Н

304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Ice Pick & Малку Bails, Од Не' Рѓосувачки Челик БојаГолемина : стиснете кауција за 13mm д

5813117976071019 Особено се препорачува пакет пакет парче парче парче пакет парче парче пакет пакет парче мета

Бесплатен Превозот ( освен за далечински земји ) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Mail или

кристално стаклоЕдноставностУбавина, боја е корејски популарната боја!На headdress, на ѓердан, торба, pendant, к

торбаРачно изработени AbacСтаклени Монистра Синџири за Neckalces Нараквици Одлуки, со Златен Железо Eyepins, Црн

100 Сребро Позлатен Серпентина Крајот Crimp сврзувачки елементи Конектор 5 X9mm Накит НаоѓањеВисок квалитет

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиКоличина : 20 PCSБоја : Антички бронза / античкиот сребро / сре

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиКоличина : 20 PCSБоја : Антички бронза / античкиот сребро / сре

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА TERISA НАКИТМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОкол

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

0393 инченБојаЗлато / Сребрена / Розово Злато / БронзаКоличина4 M / МНОГУ1.4 mm или 1mm = 0.0 MM Секоја Боја на се

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

Please wait...