0
clear
  • Едноставна модерна Софа душеци душеци Европската мраз свила бамбус душеци комбинација пропадна софа поставува
  • -20%
  • -20%
Едноставна модерна Софа душеци душеци Европската мраз свила бамбус душеци комбинација пропадна софа поставува

Едноставна модерна Софа душеци душеци Европската мраз свила бамбус душеци комбинација пропадна софа поставува

DEN 2399.52
DEN 1560.00

Достапност
Производот е достапен


Големина Опис : 80СМ (долго) + 15 CM (чипка) * 210 CM (широк) еднострано чипка
Материјал : Хемиски влакна
Големина прилагодување : ве молиме контактирајте со сервисот

Кон својствата

Спецификација:
60X60 CM 15 lace, 80X210 CM 15 lace
Шаблон Тип:
Цврста
Големина:
Multi-size
Материјал:
100% Полиестер
Производство:
Комбинација За Полнење
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Бренд Име:
LOSICOE
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
S21

Производи во категоријата

Единечната цена е само за 1pc троседот покрие,не се вклучуваат pillowcase или други додатоци,ако сакате сет,шт

Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

Во светот превозот Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Големина : 90140cm Троседо

MYRU црвениот цвет Троседот Покрие Голема Еластичност Флексибилни Каучот МаскаДвојка Машина Лизгаотпор

Како да се инсталира : Чекори 1 : Позиција на slipcover во текот на троседот со етикета на грботЧекорите 2 : Пов

Забелешка : Големината можеби 12 см грешка поради рака мерка, боја можеби малку различни, поради монитор..

За Пад На Превозот Ние може да се направи CSV пад на превозот . За САД , АУ , CA , велика БРИТАНИЈА , RU , Epacket е на

Spandex Водат Розова Боја Троседот Покрие Голема Еластичност 100% Полиестер Троседот Мебел МаскаПакет : едно

Ако треба да плаќаат на други начини, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку емаил или о

Sunny Rain Беж Полиестер Ела stic Троседот Покрие Печатени Руралните Троседот Покритие За Пресек Троседот Slipco

Како да се инсталира : Чекори 1 : Позиција на slipcover во текот на троседот со етикета на грботЧекорите 2 : Пов

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена Вашето задоволство е

детали за производотЗадебелување чипка троседот крпа vip троседот крпа четири сезони мултифункционален

Тоа може целосно да ги покрие и да се заврши на троседот цврсто и нема да се движат лесно.Ве молиме остав

На долго растојание транспорт го прави производот браздата Ве молиме проверете внимателно пред да го к

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Плетени троседот покрие сите плика задебелување не се лизга комбинација троседот покрие Европската це

започнете со ВИСОК КВАЛИТЕТ Чипка Emboridered Меки Троседот Декоративен Поклопец Мат материјал : површината

Подолу се препорачува големината само за вашиот референца,ве молиме, изберете ја покрие големина споре

Please wait...