0
clear
  • Прозрачна Пеперутка Налепници Дневна Соба DIY Декорација Decals Дома Декор Светат во Темница Ѕид Налепница Дете Спална соба DIY Позадина
  • -20%
  • -20%
Прозрачна Пеперутка Налепници Дневна Соба DIY Декорација Decals Дома Декор Светат во Темница Ѕид Налепница Дете Спална соба DIY Позадина

Прозрачна Пеперутка Налепници Дневна Соба DIY Декорација Decals Дома Декор Светат во Темница Ѕид Налепница Дете Спална соба DIY

DEN 109.92
DEN 105.00

Достапност
Производот е достапен

Новодојдени
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Материјал : ПЕТ Големина : Види подолу слики Достапни стилови : YG xxx (боја пред прозрачна е жолто-зелена), СЕ xxx (боја пред прозрачна е беж) (видете опции и слики подолу) Пакување : 1pc Карактеристики : 1) самолепливи, може да се почитуваат врз мазна површина директно
2) Ќе биде прозрачна во темница по апсорбирање на сончевата светлина или светилка светлина
За големина на :
Како резултат на различните мерки, ве молиме прифатете 1~3cm грешки
За боја :
Различни компјутерски екрани може да прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Така, ве молиме да прифати разумен боја разлика
За прозрачна налепница : Не се апсорбира светла, не прозрачна. Ја апсорбира сончевата светлина или светилка светлина за неколку минути, место во темнината, тоа ќе прозрачна ве Молиме не го споредиме тоа со ламбата и спрејот, во спротивно ќе бидат разочарани, предизвика нејзината светлина е многу пониска отколку светилка На светлечки светлината бавно ќе ослабне, како времето одминува. Не грижете се! Reabsorb светлината, таа станува светла повторно
Земе како декорација материјали, ќе ти даде светлина и изненадување во темница!

Кон својствата

Број На Модел На:
прозрачна пеперутка налепници
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Цртан филм
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници
Материјал:
Пластични
Стил:
Цртан филм
Бренд Име:
NICELET
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница

Производи во категоријата

54 см) : 46cm широк x 42cm високи62cm широк x 56cm високиЗа Боја : Ние се трудиме нашиот најдобар покаже вистински пр

Ви благодарам многу! Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информа

Производ Слика / Ефект Слика / Производ Големина / Заврши ГолеминаВе Молиме Обрнете Внимание На Голем

Добредојдовте на Homtopia Продавница !Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ1.Материјал : 180g бела о

Информации за производот ❤ За Decal : ☀ Материјал : животна Средина / Пријателски / ПВЦ☀Decals за декорација,

Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додад

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности,

Ние сме во можност да обезбеди видови на модниот дизајн и персонализирани производи во различни бои спо

Понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.Пакет : немојт

Име : големите риби ги јадат малите риби налепници Материјал; ПВЦ Големина : 40*60см опис на Производот : Ов

Бесплатен превозот до 2015 нова Високо квалитетна АКО ПОСИПЕТЕ КОГА ЌЕ TINKLE спалната соба дневна соба да с

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 47cm широк X 42cm високи62cm широк X 56cm високи За Боја : Бои Може да Биде Ма

Изберете мазна, чиста и сува површина.Излупете ја налепницата од лист, еден по еден.Позиција на лепило н

Нови Креативни самолепливи скалите налепници DIY Шарени дрвени налепници скалите налепници скалило дек

Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во пра

* * * * *Добредојдовте на нашиот магазин Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да биде

1) прифатлива алтернатива на оригинални уметнички, платно се појавува надвор од ѕидот со богата текстур

Карактеристики : Може да се отстрани Животот водоотпорен Двојно визуелен дизајн Зелен ѕид налепници.Ка

10967 Можеби и вие исто така, сакаатДобредојдовте На Нашата ПродавницаЗаврши Големина На : S : 42x35cm / 16.5"x13.7"M :

Please wait...